Lovos 180X200

Filters
Filters

Lova 14 180X200

Nuo 736,00

Lova 180×200 – kaip sukurti karališką poilsį?

Lovoje vidutinis žmogus praleidžia maždaug trečdalį savo gyvenimo, todėl tai vienas svarbiausių Jūsų pirkinių. Tinkamai pasirinkta, patogi ir ergonomiška lova padės greičiau atsipalaiduoti ir užmigti, o rytą pasitiksite kupini naujų jėgų ir geros nuotaikos.

Naujos lovos pirkimas dažniausiai yra nelengva užduotis, kuriai teks skirti nemažai laiko. Kad pasirinkti būtų paprasčiau, Jums padės UAB „Relax čiužiniai“ komanda!

8 veiksniai, į kuriuos verta atsižvelgti renkantis lovą

Jeigu ieškote išties praktiško ir patikimo miego baldo, dalinamės praktine informacija, kuri tikrai pravers:

1. Lovos dydis

Jei dalinatės su antra puse, būtina pasirinkti pakankamai erdvę lovą, kuri užtikrintų maksimalų komfortą Jums abiem.

Dydžio pasirinkimas priklauso nuo kambario ploto, miegančiųjų svorio, ūgio, sudėjimo, tačiau kuo didesnė lova, tuo mažiau trikdys partneris ir tuo geriau miegas. Nors 140 ar 160 cm pločio dvigulė gali atrodyti pakankamai patogi porai, tačiau karališko dydžio lova 180×200 yra dar patogesnis pasirinkimas. Ji leis patogiai išsitiesti, nevaržys judesių, o Jūs galėsite greičiau užmigti.

2. Komfortas

Nesuklysime pasakę, kad patogi lova (ir kūno poreikius atitinkantis čiužinys) turi didžiulę įtaką miego kokybei, fizinei savijautai, emocijoms ir darbingumui. Žinoma, vienas universalus komforto standartas neegzistuoja: tai, kas patogu vienam žmogui, gali visiškai netikti kitam.

Todėl renkantis lovą ir čiužinį, atsižvelkite į tai, kokio komforto ieškote Jūs. Galbūt patogiau išsimiegate ant kietesnio čiužinio? O gal norite jaukiai priglusti prie minkštesnio čiužinio?

Atsakius į šiuos klausimus galėsite pasirinkti Jums tinkamiausią lovą ir čiužinį bei mėgautis saldžiu miegu.

3. Kambario dydis

Renkantis lovą, svarbu nepamiršti kambario dydžio. Interjero specialistų teigimu, kai miegamojo kambario plotas yra mažesnis nei 12 m2, dvigulė lova 180×200 gali būti nepraktiška: ji užims daug vietos, bus sunku sutalpinti kitus svarbius baldus, tokius kaip spinta ar rašomasis stalas.

Vis dėlto, jeigu Jūsų miegamojo dydis siekia 12m2 ar daugiau, lova 180×200 yra geras pasirinkimas, o Jūs galėsite mėgautis saldžiu ir ramiu nakties miegu.

4. Medžiagų kokybė

Nors perkant lovą teks išleisti apie 500 – 1000 eurų, o norint kartu įsigyti ir čiužinį, išlaidos bus dar didesnės, tinkamai parinkta lova su čiužiniu 180×200 yra viena geriausių investicijų į kasdienio gyvenimo kokybę.

Iš patvarių, ilgaamžių medžiagų pagamintos, tinkamai sumontuotos dvigulės lovos tarnavimo laikas gali siekti net 10 – 15 metų ar dar ilgiau! Todėl, renkantis lovą, atidžiai įvertinkite, ar ji pagaminta naudojant aukštos kokybės medžiagas. Idealiu atveju jos sudėtyje dominuos natūralus medis ir metalas.

5. Lovos konstrukcija

Taip pat atkreipkite dėmesį į bendrą lovos konstrukciją – rėmą, galvūgalį, groteles, lovos kojeles, patalynės dėžę. Įsitikinkite, kad lova suteikia optimalią atramą kūnui, yra tvirta ir neįdubs nuo didesnio svorio. Dvigulė lova 180×200 su patalynės dėže suteiks daugiau praktiškumo, turėsite papildomą erdvę daiktų laikymui.

6. Lovos patogumas ir čiužinio minkštumas

Bene efektyviausias būdas įsitikinti, kad Jus dominanti dvigulė lova 180×200 ir čiužinys iš tiesų tinka, yra juos išbandyti. Konsultacijos metu pasidomėkite, ar galite prisėsti bei prigulti ant lovos. Įvertinkite, ar ji atitinka Jūsų ūgį, o čiužinys yra ne per minkštas ir ne per kietas.

Skirkite šiam procesui pakankamai laiko: priešingu atveju rizikuoja patirti daugybę bemiegių naktų!

7. Lovos stilius

Nors lova turi esminę praktinę paskirtį, jos išvaizda taip pat yra svarbus faktorius renkantis. Nepriklausomai nuo to – ieškote klasikinio lovos dizaino, ar pageidaujate kažko modernaus bei išskirtinio, UAB „Relax Čiužiniai asortimente rasite daugybę unikalios išvaizdos ir dizaino lovų, kurios atitiks Jūsų estetinį skonį.

Klasikinės lovos

Jums tikrai patiks klasikinės mūsų lovos, tokios kaip lova 8. Tai puikios išvaizdos lova, kurią pritaikysite bet kokio interjero miegamajame. Projektuojant šį baldą, iki smulkmenų apgalvota kiekviena detalė. Esminiai lovos privalumai – tvirtos kojelės, erdvi patalynės dėžė ir puiki estetika.

Prabangios estetikos lovos

Siūlome išskirtinės išvaizdos, prabangias lovas, pavyzdžiui, Lova 9: jauki, patogi, puošnaus dizaino lova, kuri suteiks nepralenkiamą komfortą. Tai ergonomiška konstrukcija ir aukščiausios kokybės medžiagos. Išties prabangus miego baldas, kuris, tinkamai prižiūrint, džiugins Jus keliolika metų ir dar ilgiau!

Minimalistinės lovos

Jeigu vertinate subtilų minimalizmą, Jums patiks Lova 2. Skoninga, neapkraunanti interjero lova, kuri puikiai papildys Jūsų miegamojo erdvę. Pasirinkę ją mėgausitės ramiu, komfortišku poilsiu. Lova 2 Jums patiks ne tik dėl subtilios išvaizdos, bet ir dėl savo praktiškumo. Komplekte yra talpi patalynės dėžė, kurioje galėsite paslėpti ne tik patalynę, bet ir kitas buitines smulkmenas.

Modernios lovos

Vertinate išskirtinį dizainą, norite, kad lova būtų kertiniu Jūsų miegamojo elementu? Tikrai turime ką pasiūlyti. Jums patiks mūsų ekspertų sukurta lova 4 su patalynės dėže. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, tvirta ir ilgaamžė lova su išskirtiniu galvūgaliu išties gerai atrodys poros kambaryje! Talpi patalynės dėžė leis paslėpti pagalves, paklodes ir kitus miegamojo daiktus.

8. Išskirtinis dėmesys – čiužiniui

Nors apie čiužinius jau kalbėjome, dar kartą pabrėšime: perkant dvigulę ir viengulę lovą, visada apsimoka investuoti į visus ortopedinius reikalavimus atitinkantį, aukštos kokybės čiužinį.

Reikiamo kietumo, prie kūno kontūrų prisitaikantis, gerai kūną prilaikantis čiužinys suteiks optimalią atramą, padeda išvengti nugaros, pečių juostos, kaklo skausmų. Čiužinys turėtų būti pakankamai tvirtas: tuomet jis neįdubs, nesideformuos ir padės užtikrinti ramų nakties poilsį.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite skirtingo kietumo, iš tvarių medžiagų pagamintus dvigulius čiužinius. Tai viskoelastiniai, spyruokliniai, lateksiniai ir kiti čiužiniai: išbandykite! Pakonsultuosime, įvertinsime Jūsų fizinius poreikius ir padėsime pasirinkti tinkamiausią.

Meniu