Lovos 160X200

Filters
Filters

Lova 14 160X200

Nuo 716,00

Nepriekaištingos kokybės dvigulės lovos 160×200

UAB „Relax čiužiniai“ lietuviškos dvigulės lovos 160×200 džiugina savo kokybe, ergonomišku dizainu ir nepriekaištinga estetika. Kviečiame atrasti ekspertų suprojektuotus miego baldus ir rinktis komfortišką poilsį!

Miegamojo lovos 160×200: kurią pasirinkti?

Modernus, o gal klasikinis dizainas? Kokybė ar gera kaina? Pas mus rasite lovas, kurios patenkina visus šiuos poreikius. Kviečiame susipažinti su populiariausiais, klientų mėgstamais miego baldais:

Lova 14

Klasikinės išvaizdos lova 160×200 su patalynės dėže. Ją pagyvina išskirtinio dizaino galvūgalis. Šis miego baldas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, stebina savo praktiškumu ir funkcionalumu. Puikus akcentas Jūsų miegamojo erdvei!

Lova 13

Praktiška, funkcionali, modernaus dizaino lova, kuri suteiks miegamajam subtilios elegancijos. Lovą galite priderinti prie savo estetinio skonio: rinkitės iš gausybės spalvų variantų. Šios miegamojo lovos 160×200 komplekte taip pat yra patalynės dėžė, į kurią sutalpinsite pagalves, patalynę ir kitus daiktus.

Lova 9

Jeigu norite kažko išskirtinio, ši lova 160×200 taps puikia puošmena Jūsų kambariui. Lova su kojelėmis ir iškirtinės išvaizdos galvūgaliu puikiai tiks modernaus ir klasikinio interjero kambariui. Suteiks jam dar daugiau solidumo ir prabangos.

Lova 6

Originalaus dizaino, šiuolaikiška lova 160×200, kuri tinka jaunatviškai porai. Pagyvins miegamąjį kambarį, suteiks jam daugiau spalvų ir žaismingą nuotaiką. Platus spalvų, audinių pasirinkimas: kiekvienas ras sau tinkamiausią variantą!

Lova 2

Subtilaus, modernaus minimalistinio dizaino lova, kuri neužgoš Jūsų miegamojo. Nedidelis galvūgalis suteikia lovai išraiškingumo, o patalynės dėžė – funkcionalumo ir praktiškumo.

Renkantis naują lovą, verta turėti kelis prioritetus: tai komfortas, puiki estetika ir baldo ilgaamžiškumas. Kiekviena mūsų dvigulė lova 160×200 atitinka visus šiuos reikalavimus ir dar daugiau.

5 pagrindinės klaidos, daromos renkantis lovą:

1. Pasirenkama netinkamo dydžio lova

Perkant lovą, svarbiausia – ant jos miegančių žmonių komforto poreikiai, tačiau taip pat būtina įsitikinti, kad lova neužgriozdina miegamojo kambario, o patalpinus ją, liks pakankamai erdvės kitiems baldams ir bent 60 cm praėjimui iš abiejų pusių.

Atkreipkite dėmesį, kad pateikiami lovų dydžiai nurodo vidinio rėmo matmenis. Jie aktualūs renkantis čiužinį. Lovos galvūgalis ir kiti priedai į šiuos išmatavimus dažniausiai neįeina. Todėl kruopščiai išmatuokite savo kambario erdvę, kad tiksliai žinotumėte, kokio dydžio lova patogiai tilps Jūsų miego erdvėje.

2. Ieškoma paties pigiausio varianto

Perkant lovą, taupyti neapsimoka. Tai turėtų būti investicija keliolikai metų į priekį. Perkant pigią, iš nekokybiškų medžiagų pagamintą lovą, ilgaamžiškumo tikėtis neverta, todėl ilgalaikėje perspektyvoje sutaupyti nepavyks.

Norint geriausio kainos ir kokybės santykio, įsigykite lovą iš natūralių, ekologiškų žaliavų. Tam puikiai tinka natūralus medis ir metalas. UAB „Relax čiužiniai“ asortimente rasite ilgaamžes, patikimas dvigules ir viengules lovas, kurių gamyba vyksta Lietuvoje, naudojant kokybiškas medžiagas. Dvigulės lovos su čiužiniu 160×200 pas mus – vos nuo 620 eur.

3. Perkama netinkamo aukščio lova.

Lovos aukštis aktualus svarbus dėl fizinio patogumo: jeigu Jums patikusi lova 160×200 labai žema, iš jos atsikelti gali būti sunku: kiekvieną rytą, tiesiogine to žodžio prasme teks išropoti. Kai lova per aukšta, nepatogu ant jos užlipti.

Šie aspektai aktualūs visiems, tačiau ypač – perkant lovą vaikams arba žmonėms, kurie turi mobilumo sutrikimų.

Svarbu žinoti: miego specialistų teigimu, idealus lovos aukštis – kai sėdint ant jos klubai būna tame pačiame lygyje, kaip keliai. Tyrimai rodo, kad vidutinio ūgio žmogui, kuris neturi ligų, nesiskundžia mobilumo problemomis, optimalus lovos ir čiužinio aukštis yra maždaug 60 – 70 cm.

4. Pasirenkamas netinkamo dydžio čiužinys

Perkant standartinę lovą, greičiausiai teks atskirai įsigyti ir čiužinį (jeigu perkate Continental tipo lovą, čiužinio pirkti nereikės).

Čiužiniai parenkami pagal standartinius lovų rėmų išmatavimus. Dažniausiai galima pamatyti šiuos išmatavimus:

  • Standartinė viengulė lova – jos dydis yra 90×200 cm, rečiau – 80×200 cm.
  • Didesnė viengulė lova – dažniausiai tokios lovos rėmo dydis yra 120×200 cm.
  • Standartinio dydžio dvigulės lovos – paprastai būna 140×200 arba 160×200 cm;
  • Karališko dydžio lovos – itin erdvios, komfortiškos dvigulės lovos patogiam poilsiui. Tipiniai jų išmatavimai – 180×200 arba 200×200 cm.

Naudokite šiuos skaičius kaip gaires, ieškodami tinkamiausio čiužinio. Žinoma, rinkoje netrūksta ir kitokių, nestandartinių išmatavimų lovų rėmų, todėl prieš priimant galutinį sprendimą, dar kartą įvertinkite, ar čiužinys atitinka lovos išmatavimus.

5. Perkamas netinkamo kietumo čiužinys

Kalbant apie miego kokybę, čiužinys ir lova turėtų eiti išvien. Perkant čiužinį, atkreipkite dėmesį į jo kietumą. Siūlome minkštus, vidutinio kietumo ir kietus čiužinius. Atsakome, ką turėtumėte žinoti apie kiekvieną iš jų, kad lova su čiužiniu 160×200 atitiktų Jūsų miego poreikius:

  • Minkšti čiužiniai: minkšti, maloniai apgaubiantys kūną čiužiniai, kurie patiks, jeigu mėgstate miegoti ant šono. Dažniausiai gaminami iš viskoelastinės arba putų poliuretano medžiagos. Reaguoja į kūno temperatūrą, puikiai tinka mėgstantiems miegoti šilčiau. Minkštą čiužinį verta rinktis žmonėms, kurių svoris iki 100 kg. Šie čiužiniai daugiau sveriantiems žmonėms nerekomenduojami: nesuteiks geros atramos, įdubs, greičiau deformuosis.
  • Vidutinio kietumo čiužiniai: lova 160×200 su čiužiniu, kuris turi vidutinį kietumą yra vienas populiariausių pasirinkimų. Toks čiužinys yra pakankamai patogus skirtingo amžiaus, fizinių poreikių ir sudėjimo žmonėms. Vidutinio kietumo čiužinys gerai prilaiko nugarą, atlaiko didesnę apkrovą, todėl tinka ir žmonėms, kurie sveria virš 100 kg. Tinka miegantiems ant šono ir ant nugaros.
  • Kieti čiužiniai: mūsų specialistams neretai tenka išgirsti pirkėjų klausimą – ar kieti čiužiniai nebus skausmingi nugarai? Gydytojai teigia, kad miegas ant kieto čiužinio yra sveikas ir komfortiškas. UAB „Relax čiužiniai“ asortimente esantys kieti čiužiniai atitinka ortopedinius reikalavimus ir yra rekomenduojami žmonėms, turintiems nugaros problemų, norintiems miego metu užtikrinti gerą laikyseną. Kietas čiužinys puikiai prilaiko kūną, neįdumba, todėl yra tinkamas daugiau sveriantiems žmonėms. Jis labai patiks, jeigu mėgstate miegoti ant pilvo arba nugaros.
Meniu