Lovos 160X200

Filters
Filters

Lova 14 160X200

Nuo 716,00

Lovos pirkimo gidas

Nors renkantis miego baldus, daugiausia dėmesio tenka čiužinio paieškai, taip pat nereikėtų nuvertinti lovos svarbos.

Jeigu ir Jums kyla klausimas, „kaip pasirinkti tinkamiausią lovą“, dalinamės praktiniais patarimais:

1. Įvertinkite, koks lovos dydis Jums reikalingas

Įvertinkite savo kambario dydį: pastačius lovą, turėtų likti patogus priėjimas iš abiejų pusių. Taip pat svarbus ir Jūsų patogumas: jeigu miegate dviese, lovos 160×200 yra idealus pasirinkimas.

Vis dėlto, jeigu Jūsų miegamasis mažesnis nei 12-10 m2, rekomenduojame 140×200 cm dydžio lovą.

2. Pasidomėkite, iš kokių medžiagų pagaminta lova

Rekomenduojame rinktis lovą, pagamintą iš natūralių, tvarių medžiagų: toks miego baldas bus gerokai ilgaamžiškesnis ir patvaresnis. Siūlome lovas, pagamintas iš pušies, eglės, ąžuolo ir kitokios medienos bei metalo.

3. Pasidomėkite, ar į komplektaciją įeina lovos priedai

Daugeliu atvejų į bendrą lovos kainą įeina grotelės ir kiti smulkūs priedai, tačiau čiužinį beveik visada reikia įsigyti atskirai. Todėl, sudarydami lovai skirtą biudžetą, nepamirškite įtraukti ir čiužinio.

Jeigu perkate Continental tipo lovą, čiužinio atskirai įsigyti nereikės.

4. Atkreipkite dėmesį į lovos kainą

Lovos kainą lemia gamintojas, modelis, tačiau svarbiausia – baldo dizainas ir gamybai panaudotos medžiagos. Pavyzdžiui, iš graikinio riešuto ar ąžuolo medžio masyvo pagaminta lova kainuos daugiau: tai prabangi, kietesnė mediena, kuri stebina kokybe ir ilgaamžiškumu.

Jeigu nenorite ar negalite skirti didesnės sumos naujai lovai, verta rinktis kompromisą: lovą iš minkštesnės pušies ar eglės medienos. Ji bus pakankamai tvirta, patogi, bet kainuos mažiau.

5. Nuspręskite, kaip ir kiek dažnai bus naudojama nauja lova.

Kalbant apie lovos 160×200 kainą, patogumą, medžiagų kokybę, svarbu nutarti, kam ji bus skirta, kiek laiko planuojate ją naudoti.

Pavyzdžiui, lova vasarnamiui, sodo nameliui ar svečių kambariui nebus naudojama itin dažnai, todėl gali būti paprastesnė, pagaminta iš pigesnių medžiagų. Tuo tarpu perkant lovą poros miegamajam, vaiko ar paauglio kambariui, ji bus naudojama kasdien, todėl turi būti ilgaamžiškesnė, atsparesnė dėvėjimuisi.

5 pagrindinės klaidos, daromos renkantis lovą:

1. Pasirenkama netinkamo dydžio lova

Perkant lovą, svarbiausia – ant jos miegančių žmonių komforto poreikiai, tačiau taip pat būtina įsitikinti, kad lova neužgriozdina miegamojo kambario, o patalpinus ją, liks pakankamai erdvės kitiems baldams ir bent 60 cm praėjimui iš abiejų pusių.

Atkreipkite dėmesį, kad pateikiami lovų dydžiai nurodo vidinio rėmo matmenis. Jie aktualūs renkantis čiužinį. Lovos galvūgalis ir kiti priedai į šiuos išmatavimus dažniausiai neįeina. Todėl kruopščiai išmatuokite savo kambario erdvę, kad tiksliai žinotumėte, kokio dydžio lova patogiai tilps Jūsų miego erdvėje.

2. Ieškoma paties pigiausio varianto

Perkant lovą, taupyti neapsimoka. Tai turėtų būti investicija keliolikai metų į priekį. Perkant pigią, iš nekokybiškų medžiagų pagamintą lovą, ilgaamžiškumo tikėtis neverta, todėl ilgalaikėje perspektyvoje sutaupyti nepavyks.

Norint geriausio kainos ir kokybės santykio, įsigykite lovą iš natūralių, ekologiškų žaliavų. Tam puikiai tinka natūralus medis ir metalas. UAB „Relax čiužiniai“ asortimente rasite ilgaamžes, patikimas dvigules ir viengules lovas, kurių gamyba vyksta Lietuvoje, naudojant kokybiškas medžiagas. Dvigulės lovos su čiužiniu 160×200 pas mus – vos nuo 620 eur.

3. Perkama netinkamo aukščio lova.

Lovos aukštis aktualus svarbus dėl fizinio patogumo: jeigu Jums patikusi lova 160×200 labai žema, iš jos atsikelti gali būti sunku: kiekvieną rytą, tiesiogine to žodžio prasme teks išropoti. Kai lova per aukšta, nepatogu ant jos užlipti.

Šie aspektai aktualūs visiems, tačiau ypač – perkant lovą vaikams arba žmonėms, kurie turi mobilumo sutrikimų.

Svarbu žinoti: miego specialistų teigimu, idealus lovos aukštis – kai sėdint ant jos klubai būna tame pačiame lygyje, kaip keliai. Tyrimai rodo, kad vidutinio ūgio žmogui, kuris neturi ligų, nesiskundžia mobilumo problemomis, optimalus lovos ir čiužinio aukštis yra maždaug 60 – 70 cm.

4. Pasirenkamas netinkamo dydžio čiužinys

Perkant standartinę lovą, greičiausiai teks atskirai įsigyti ir čiužinį (jeigu perkate Continental tipo lovą, čiužinio pirkti nereikės).

Čiužiniai parenkami pagal standartinius lovų rėmų išmatavimus. Dažniausiai galima pamatyti šiuos išmatavimus:

  • Standartinė viengulė lova – jos dydis yra 90×200 cm, rečiau – 80×200 cm.
  • Didesnė viengulė lova – dažniausiai tokios lovos rėmo dydis yra 120×200 cm.
  • Standartinio dydžio dvigulės lovos – paprastai būna 140×200 arba 160×200 cm;
  • Karališko dydžio lovos – itin erdvios, komfortiškos dvigulės lovos patogiam poilsiui. Tipiniai jų išmatavimai – 180×200 arba 200×200 cm.

Naudokite šiuos skaičius kaip gaires, ieškodami tinkamiausio čiužinio. Žinoma, rinkoje netrūksta ir kitokių, nestandartinių išmatavimų lovų rėmų, todėl prieš priimant galutinį sprendimą, dar kartą įvertinkite, ar čiužinys atitinka lovos išmatavimus.

5. Perkamas netinkamo kietumo čiužinys

Kalbant apie miego kokybę, čiužinys ir lova turėtų eiti išvien. Perkant čiužinį, atkreipkite dėmesį į jo kietumą. Siūlome minkštus, vidutinio kietumo ir kietus čiužinius. Atsakome, ką turėtumėte žinoti apie kiekvieną iš jų, kad lova su čiužiniu 160×200 atitiktų Jūsų miego poreikius:

  • Minkšti čiužiniai: minkšti, maloniai apgaubiantys kūną čiužiniai, kurie patiks, jeigu mėgstate miegoti ant šono. Dažniausiai gaminami iš viskoelastinės arba putų poliuretano medžiagos. Reaguoja į kūno temperatūrą, puikiai tinka mėgstantiems miegoti šilčiau. Minkštą čiužinį verta rinktis žmonėms, kurių svoris iki 100 kg. Šie čiužiniai daugiau sveriantiems žmonėms nerekomenduojami: nesuteiks geros atramos, įdubs, greičiau deformuosis.
  • Vidutinio kietumo čiužiniai: lova 160×200 su čiužiniu, kuris turi vidutinį kietumą yra vienas populiariausių pasirinkimų. Toks čiužinys yra pakankamai patogus skirtingo amžiaus, fizinių poreikių ir sudėjimo žmonėms. Vidutinio kietumo čiužinys gerai prilaiko nugarą, atlaiko didesnę apkrovą, todėl tinka ir žmonėms, kurie sveria virš 100 kg. Tinka miegantiems ant šono ir ant nugaros.
  • Kieti čiužiniai: mūsų specialistams neretai tenka išgirsti pirkėjų klausimą – ar kieti čiužiniai nebus skausmingi nugarai? Gydytojai teigia, kad miegas ant kieto čiužinio yra sveikas ir komfortiškas. UAB „Relax čiužiniai“ asortimente esantys kieti čiužiniai atitinka ortopedinius reikalavimus ir yra rekomenduojami žmonėms, turintiems nugaros problemų, norintiems miego metu užtikrinti gerą laikyseną. Kietas čiužinys puikiai prilaiko kūną, neįdumba, todėl yra tinkamas daugiau sveriantiems žmonėms. Jis labai patiks, jeigu mėgstate miegoti ant pilvo arba nugaros.

Nepriekaištingos kokybės dvigulės lovos 160×200

UAB „Relax čiužiniai“ lietuviškos dvigulės lovos 160×200 džiugina savo kokybe, ergonomišku dizainu ir nepriekaištinga estetika. Kviečiame atrasti ekspertų suprojektuotus miego baldus ir rinktis komfortišką poilsį!

Miegamojo lovos 160×200: kuri modelį pasirinkti?

Modernus, o gal klasikinis dizainas? Kokybė ar gera kaina? Pas mus rasite lovas, kurios patenkina visus šiuos poreikius. Kviečiame susipažinti su populiariausiais, klientų mėgstamais miego baldais:

Lova 14

Klasikinės išvaizdos lova 160×200 su patalynės dėže. Ją pagyvina išskirtinio dizaino galvūgalis. Šis miego baldas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, stebina savo praktiškumu ir funkcionalumu. Puikus akcentas Jūsų miegamojo erdvei!

Lova 13

Praktiška, funkcionali, modernaus dizaino lova, kuri suteiks miegamajam subtilios elegancijos. Lovą galite priderinti prie savo estetinio skonio: rinkitės iš gausybės spalvų variantų. Šios miegamojo lovos 160×200 komplekte taip pat yra patalynės dėžė, į kurią sutalpinsite pagalves, patalynę ir kitus daiktus.

Lova 9

Jeigu norite kažko išskirtinio, ši lova 160×200 taps puikia puošmena Jūsų kambariui. Lova su kojelėmis ir iškirtinės išvaizdos galvūgaliu puikiai tiks modernaus ir klasikinio interjero kambariui. Suteiks jam dar daugiau solidumo ir prabangos.

Lova 6

Originalaus dizaino, šiuolaikiška lova 160×200, kuri tinka jaunatviškai porai. Pagyvins miegamąjį kambarį, suteiks jam daugiau spalvų ir žaismingą nuotaiką. Platus spalvų, audinių pasirinkimas: kiekvienas ras sau tinkamiausią variantą!

Lova 2

Subtilaus, modernaus minimalistinio dizaino lova, kuri neužgoš Jūsų miegamojo. Nedidelis galvūgalis suteikia lovai išraiškingumo, o patalynės dėžė – funkcionalumo ir praktiškumo.

Renkantis naują lovą, verta turėti kelis prioritetus: tai komfortas, puiki estetika ir baldo ilgaamžiškumas. Kiekviena mūsų dvigulė lova 160×200 atitinka visus šiuos reikalavimus ir dar daugiau.

DUK

1. Kokius privalumus turi lova 160×200 cm?

Tai erdvi, komfortiška lova, kuri tinka žmonėms, kurie linkę keisti miego padėtį, vartytis poilsio metu. Miegant ant tokios lovos patogu išsitiesti, ant jos malonu ilsėtis tiek vienam, tiek dviese.

2. Kokio stiliaus lovą galiu rinktis?

Asortimentas gana platus, tad pasirinkimas priklauso nuo Jūsų estetinio skonio. Turime modernaus, klasikinio, minimalistinio, prabangaus dizaino lovas, kurios yra vienodai patogios ir kokybiškos.

3. Kokio tipo čiužinį verta rinktis šiai lovai?

Turime platų čiužinių pasirinkimą. Galutinis sprendimas turėtų būti padiktuotas Jūsų asmeninių fizinių poreikių. Pavyzdžiui, jeigu turite fizinių negalavimų, skundžiatės nugaros skausmais, rekomenduojame įsigyti kietesnį ortopedinį čiužinį (lateksinį arba viskoelastinį).

Taip pat turime puikiai amortizuojančius spyruoklinius čiužinius, putų poliuretano ir kitokius čiužinius, kurie skiriasi savo kietumu, sudėtimi bei storiu.

4. Ar 160×200 lova pristatoma jau surinkta?

Ne, lovą reikės surinkti pagal pateiktas paprastas ir aiškias instrukcijas. Galite tai padaryti patys arba patikėti mūsų specialistams.

5. Kaip išsirinkti tinkamą galvūgalį 160×200 cm dydžio lovai?

Rinkdamiesi šią detalę, atsižvelkite į kelis svarbius veiksnius: tai audinys, stilius, suteikiama atrama ir priderinimas prie bendro miegamojo interjero. Turime platų galvūgalių pasirinkimą: nuo subtilių, elegantiškų iki modernių ir minimalistinių, todėl rasite Jums tinkamiausią variantą.

6. Ar lovos turi griežtus svorio apribojimus?

Mūsų lovos yra tvirtos, ilgaamžės ir pritaikytos įvairaus sudėjimo bei svorio žmonėms. Verta atkreipti dėmesį, kad apribojimai priklauso nuo lovos rėmo, grotelių patvarumo, čiužinio konstrukcijos bei medžiagų.

Jeigu norite sužinoti tikslius Jus dominančios lovos ir / arba čiužinio svorio apribojimus, kviečiame susisiekti su mūsų specialistais.

7. Ar 160×200 cm išmatavimų lova patogi miegant dviese?

Taip, šios lovos yra geras pasirinkimas poroms. Tai erdvus miego baldas, ant kurio patogiai įsitaisys du suaugusieji. Prie šios lovos priderinus čiužinį, kuris atitinka ortopedinius reikalavimus, neperduoda judesių į kitą lovos pusę, poilsis bus ypač patogus ir malonus.

8. Kiek kainuoja 160×200 lova?

Siūlome skirtingų kainų lovas: nuo 620 eur iki 757 eur. Galutinė baldo kaina priklauso nuo komplektacijos bei pasirinktų audinių.

Meniu