Čiužiniai 200X200

Filters
Čiužinys "Fantazija"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys FANTAZIJA 200X200

Nuo 475,00373,00
Čiužinys "Venus"
Akcija!
21 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys VENUS 200X200

Nuo 529,00426,00

Čiužiniai 200X200 – maksimalus komfortas

Ieškote karališko patogumo ir svajojate apie ramų, nesuvaržytą nakties miegą? Mūsų komanda Jums rekomenduoja itin didelio išmatavimo čiužinius 200×200. Tai – idealus pasirinkimas, vertinantiems erdvės pojūtį, visą kūną atpalaiduojantį poilsį ir žinoma, gilų, nepertraukiamą miegą. Visiems, ieškantiems patogumo, turime gerą žinią: šiandien toks komfortas prieinamas kiekvienam iš mūsų. Kviečiame apie mūsų čiužinius 200×200 sužinoti dar daugiau!

Kam tinka čiužiniai 200×200?

  • Jokio blaškymosi – ar Jums pažįstama situacija, kai iš ramaus, gilaus miego ankstyvą nakties valandą pažadina partnerio(-ės) judesiai, blaškymasis kitoje lovos pusėje? Tai – ženklas, kad naudojate nekokybišką čiužinį, su netolygiu svorio pasiskirstymu ir kitais nepatogumais. Unikalus, ergonomiškas „Relax čiužiniai“ komandos suprojektuotas dizainas garantuoja, kad čiužiniai 200×200 leis išvengti šių nepatogumų ir pailsėti kaip niekada anksčiau!
  • Pasirinkimas, puoselėjantiems savo kūną. Mes esame unikalūs, todėl vienas čiužinys tikrai netinka visiems. Nemažai žmonių kenčia dėl susikūprinimo, krypstančio stuburo, netaisyklingos laikysenos, nugaros skausmų ir panašių fizinių problemų. Jeigu į šią kategoriją patenkate ir Jūs, pats metas išbandyti mūsų ortopedinius čiužinius. Šie – kietesni už įprastus, tačiau puikiai prilaiko kūną, garantuoja nepriekaištingą svorio pasiskirstymą, padeda puoselėti taisyklingą laikyseną ir išvengti nugaros skausmų.
  • Būkite reiklūs: nepriklausomai nuo kietumo ar sudėties, tikrai kokybiškas čiužinys bus elastingas, idealiai paskirstantis kūno svorį ir pakankamai pralaidus orui. Elastingumas padeda kūnui atsipalaiduoti, geras svorio paskirstymas leidžia išvengti spaudimo taškų ir palaiko gerą kraujo cirkuliaciją. Tuo tarpu pralaidumas orui padeda išvengti drėgmės kaupimosi, suteikia efektyvų čiužinio vėdinimą. Mūsų čiužiniai suteikia tai ir dar daugiau!
  • Rasime sprendimą visų poreikiams. Siūlome minkštus, vidutinio kietumo, kietus čiužinius. Jeigu kenčiate dėl prastos laikysenos, nugaros ar klubų skausmų, verčiau rinkitės kietesnius, ortopedinius čiužinius. Sunku išsirinkti? Mielai pakonsultuosime Jus, įsiklausydami į visus pageidavimus ir padėsime išsirinkti patį tinkamiausią!

Čiužiniai 200×200 – viena geriausių investicijų, kurią patikimai naudosite net trečdalį savo kasdieninio gyvenimo! Įsigiję Jūsų kūno ir komforto poreikius atitinkantį čiužinį, galėsite džiaugtis puikia miego kokybe. „Relax čiužiniai“ komanda pasiruošusi Jums patarti, atsakyti į menkiausius kylančius klausimus. Siūlome čiužinius su kišenine „POCKET“ spyruoklių sistema ar dviejų spyruoklių sistemomis – „MULTIPOCKET“, taip pat  viskoelastinius, putų poliuretano bei spyruoklinius čiužinius, todėl tikrai rasite, ką pasirinkti. Negana to, savo klientams siūlome tik geriausios kainos garantiją!

Meniu