Čiužiniai 120X200

Filters
Čiužinys "Fantazija"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys FANTAZIJA 120X200

Nuo 323,00241,00
Čiužinys "Venus"
Akcija!
21 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys VENUS 120X200

Nuo 329,00266,00
Čiužinys "Hard"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Kieta

Čiužinys HARD 120X200

Nuo 348,00278,00

Čiužiniai 120X200: viskas, ką privalote žinoti

Čiužinys neabejotinai patenka tarp dažniausiai naudojamų daiktų namuose. Idealiu atveju, ant čiužinio praleidžiame bent 8 valandas per dieną. Ne paslaptis, kad nuo čiužinio tiesiogiai mūsų fizinė savijauta, poilsio ir net gyvenimo kokybė! Deja, išsirinkti būtent Jums patogiausią, idealiai subalansuotą miego kompanioną dažniausiai ne taip paprasta. Tad kaip išsirinkti Jums tinkamiausią čiužinį?

Tai padarysite atlikę šiuos žingsnius:

  • Atsakykite į klausimą, kokio kietumo čiužinio pageidaujate. Šiuo metu rinkoje yra labai minkšti, minkšti, vidutinio kietumo, kieti čiužiniai. Nuo čiužinio kietumo labai priklauso Jūsų komfortas, todėl šį klausimą spręskite labai atidžiai. Norimą čiužinio kietumą patariamą rinktis pagal Jūsų svorį, kūno tipą, miego padėtį, fizines problemas (pvz., jeigu turite stuburo ar laikysenos problemų, verta rinktis kietesnį ortopedinį čiužinį).
  • Įvertinkite pageidaujamą čiužinio tipą. Šiuo metu rinkoje vyrauja skirtingų tipų čiužiniai, jų įvairovė didžiulė. Čiužiniai 120X200 gali būti:

  1. Su kišenine „POCKET“ spyruoklių sistema – toks čiužinys 120X200 turi atskiras spyruokles. Kiekviena iš jų yra įsiūta į savo medžiaginę kišenę. Tai reiškia, kad spyruoklės „POCKET“ čiužinyje veikia visiškai nepriklausomai viena nuo kitos ir suteikia kūnui geresnę atramą, tolygesnį svorio paskirstymą.

  2. Su dviejų spyruoklių sistemomis „MULTIPOCKET“ – jie turi panašią konstrukciją kaip tipiški kišeniniai čiužiniai, susideda iš tarpusavyje sujungtų, patvarių kišenių su lanksčiomis plieninėmis spyruoklėmis. Tačiau „MULTIPOCKET“ išskiria žymiai didesnis spyruoklių skaičius (paprastai – daugiau nei 500 spyruoklių vienam kvadratiniam metrui). „MULTIPOCKET“ čiužiniai 120X200, dėl itin didelio spyruoklių skaičiaus, yra ypač patvarūs, atsparūs deformacijoms ir, svarbiausia, labai patogūs.

  3. Viskoelastiniai čiužiniai – reaguoja į kūno šilumą ir puikiai prisitaiko prie kūno kontūrų. Pastaruoju metu viskoelastiniai čiužiniai yra ypač populiarūs ir užtikrina patogų, komfortišką miegą.

  4. Putų poliuretano čiužiniai – tai  vieni populiariausių čiužinių. Kompaktiški, nedaug sveriantys, tinkantys net alergiškiems žmonėms, mat juose nesiveisia dulkių erkutės. Šiuolaikiniai čiužiniai gaminami iš naujos kartos putų poliuretano, pasižymi pralaidumu orui ir neleidžia čiužinio viduje kauptis drėgmei.

  • Netaupykite kokybės sąskaita. Kad ir kokio tipo čiužinį bepasirinktumėte, jis turi būti elastingas, puikiai paskirstyti kūno svorį, kad miego metu atsipalaiduotų raumenys ir būtų palaikoma gera kraujo cirkuliacija. Siekiant užtikrinti kuo ilgesnę tarnavimo trukmę, čiužinys turi būti pralaidus orui, tačiau neleidžiantis kauptis drėgmei.

  • Galiausiai, nebijokite klausti. „Relax čiužiniai“ komanda padės išsirinkti gaminį būtent Jums. Mūsų čiužiniai 120X200 – idealus pasirinkimas net išrankiausiems!

Populiariausi čiužiniai 120X200

Putų poliuretano čiužiniai

Minkšti, idealiai priglundantys 120X200 cm putų poliuretano čiužiniai už patrauklią kainą:

„Miglė“

Esate nepatenkinti miego kokybe, visi išbandyti čiužiniai neatitinka Jūsų lūkesčių? Laimingų pirkėjų atsiliepimai įrodo, kad pasirinkę „Miglės“ čiužinį liksite 100 proc. patenkinti. Tai 17 cm aukščio čiužinys, su padidinto elastingumo, orui pralaidaus putų poliuretano sluoksniais. Šis čiužinys maloniai apgaubs kūną, padės atsipalaiduoti ir greičiau užmigti!

„Fortūna“

Tai 19 cm aukščio ypač patogus ir elastingas čiužinys, kurį sudaro skirtingi putų poliuretano sluoksniai. Tai 3 cm viskoelastinis putų poliuretanas, 3cm didesnio elastingumo putų poliuretanas ir net 13 cm storio, orui pralaidaus putų poliuretano sluoksnis. Puiki oro cirkuliacija ir geras kūno prilaikymas.

Spyruokliniai čiužiniai

Spyruokliniai čiužiniai, kurie puikiai amortizuoja ir sugeria kūno judesius:

„Comfort“

23 cm, vidutinio kietumo spyruoklinis čiužinys, kuris patinka praktiškai visiems: miegantiems atskirai, dviese, nepriklausomai nuo kūno sudėjimo ir ūgio. Išmaniai sukonstruotas „Comfort“ čiužinys tolygiai paskirsto svorį, į atskirus tekstilinius maišelius supakuotos Pocket spyruoklės gerai amortizuoja ir negirgžda. Tai antialerginis čiužinys, apsaugotas nuo dulkių erkučių poveikio ir drėgmės kaupimosi: jokio diskomforto, kuris drumstų Jūsų miegą!

„KingSize“

Karališkas patogumas nepriklausomai nuo čiužinio išmatavimų! Tai mūsų pirkėjų mėgstamas, net 26 cm aukščio čiužinys, su 5 komforto zonomis dar geresniam poilsiui ir atsipalaidavimui. Spyruoklinis čiužinys gerai sugeria judesius, neperduoda jų į kitą lovos pusę, todėl tikrai pavyks idealiai išsimiegoti. Viršutinis latekso sluoksnis padidina čiužinio elastingumą ir suteikia optimalią nugaros atramą.

Neišsirinkote iš mūsų kategorijos „Čiužiniai 120X200” savo tinkamo čiužinio? Kviečiame susisiekti su mūsų konsultantais.

Meniu