Čiužiniai 120X200

Filters
Čiužinys "Fantazija"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys FANTAZIJA 120X200

Nuo 323,00241,00
Čiužinys "Venus"
Akcija!
21 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys VENUS 120X200

Nuo 329,00266,00
Čiužinys "Hard"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Kieta

Čiužinys HARD 120X200

Nuo 348,00278,00

Čiužiniai 120X200: viskas, ką privalote žinoti

Čiužinys neabejotinai patenka tarp dažniausiai naudojamų daiktų namuose. Idealiu atveju, ant čiužinio praleidžiame bent 8 valandas per dieną. Ne paslaptis, kad nuo čiužinio tiesiogiai mūsų fizinė savijauta, poilsio ir net gyvenimo kokybė! Deja, išsirinkti būtent Jums patogiausią, idealiai subalansuotą miego kompanioną dažniausiai ne taip paprasta. Tad kaip išsirinkti Jums tinkamiausią čiužinį?

Tai padarysite atlikę šiuos žingsnius:

  • Atsakykite į klausimą, kokio kietumo čiužinio pageidaujate. Šiuo metu rinkoje yra labai minkšti, minkšti, vidutinio kietumo, kieti čiužiniai. Nuo čiužinio kietumo labai priklauso Jūsų komfortas, todėl šį klausimą spręskite labai atidžiai. Norimą čiužinio kietumą patariamą rinktis pagal Jūsų svorį, kūno tipą, miego padėtį, fizines problemas (pvz., jeigu turite stuburo ar laikysenos problemų, verta rinktis kietesnį ortopedinį čiužinį).
  • Įvertinkite pageidaujamą čiužinio tipą. Šiuo metu rinkoje vyrauja skirtingų tipų čiužiniai, jų įvairovė didžiulė. Čiužiniai 120×200 gali būti:
  1. Su kišenine „POCKET“ spyruoklių sistema – toks čiužinys 120×200 turi atskiras spyruokles. Kiekviena iš jų yra įsiūta į savo medžiaginę kišenę. Tai reiškia, kad spyruoklės „POCKET“ čiužinyje veikia visiškai nepriklausomai viena nuo kitos ir suteikia kūnui geresnę atramą, tolygesnį svorio paskirstymą.
  2. Su dviejų spyruoklių sistemomis „MULTIPOCKET“ – jie turi panašią konstrukciją kaip tipiški kišeniniai čiužiniai, susideda iš tarpusavyje sujungtų, patvarių kišenių su lanksčiomis plieninėmis spyruoklėmis. Tačiau „MULTIPOCKET“ išskiria žymiai didesnis spyruoklių skaičius (paprastai – daugiau nei 500 spyruoklių vienam kvadratiniam metrui). „MULTIPOCKET“ čiužiniai 120×200, dėl itin didelio spyruoklių skaičiaus, yra ypač patvarūs, atsparūs deformacijoms ir, svarbiausia, labai patogūs.
  3. Viskoelastiniai čiužiniai – reaguoja į kūno šilumą ir puikiai prisitaiko prie kūno kontūrų. Pastaruoju metu viskoelastiniai čiužiniai yra ypač populiarūs ir užtikrina patogų, komfortišką miegą.
  4. Putų poliuretano čiužiniai – tai  vieni populiariausių čiužinių. Kompaktiški, nedaug sveriantys, tinkantys net alergiškiems žmonėms, mat juose nesiveisia dulkių erkutės. Šiuolaikiniai čiužiniai gaminami iš naujos kartos putų poliuretano, pasižymi pralaidumu orui ir neleidžia čiužinio viduje kauptis drėgmei.
  • Netaupykite kokybės sąskaita. Kad ir kokio tipo čiužinį bepasirinktumėte, jis turi būti elastingas, puikiai paskirstyti kūno svorį, kad miego metu atsipalaiduotų raumenys ir būtų palaikoma gera kraujo cirkuliacija. Siekiant užtikrinti kuo ilgesnę tarnavimo trukmę, čiužinys turi būti pralaidus orui, tačiau neleidžiantis kauptis drėgmei.
  • Galiausiai, nebijokite klausti. „Relax čiužiniai“ komanda padės išsirinkti gaminį būtent Jums. Mūsų čiužiniai 120×200 – idealus pasirinkimas net išrankiausiems!

Meniu