Čiužiniai 140X200

Filters
Čiužinys "Fantazija"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys FANTAZIJA 140X200

Nuo 361,00269,00
Čiužinys "Hard"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Kieta

Čiužinys HARD 140X200

Nuo 376,00300,00
Čiužinys "Venus"
Akcija!
21 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys VENUS 140X200

Nuo 390,00315,00

Čiužinio pirkimo gidas

Mūsų asortimente esantys čiužiniai 140×200 – saldaus miego garantas. Deja, vieno geriausio čiužinio tiesiog nėra: kas patogu vienam žmogui, nebūtinai bus malonu kitam. Jeigu nežinote, koks miego pagrindas tinkamiausias Jums, dalinamės praktiniais patarimais, kurie padės pasirinkti čiužinį.

1. Pasirinkite čiužinio tipą

Tai – pirmasis žingsnis gero miego link. Nepriklausomai nuo čiužinio išmatavimo, labai svarbu, kad jo tipas atitiktų individualius Jūsų kūno poreikius. UAB „Relax čiužiniai“ parduotuvėje rasite kelių tipų čiužinius: spyruoklinius, viskoelastinius, latekso ir putų poliuretano.

Aptarkime kiekvieną tipą kiek plačiau:

 • Spyruokliniai čiužiniai. Jie pasižymi puikia amortizacija: miegant ant tokio čiužinio jausitės lyg lopšyje. Juose sumontuotos modernios Pocket tipo spyruoklės, kurios maloniai prilaiko kūną ir nesukelia pašalinių garsų miegant: jokio girgždesio ir kito diskomforto.

 • Viskoelastiniai čiužiniai. Čiužinių pagrindą sudaro ypač elastinga, orą gerai ventiliuojanti medžiaga. Sukurta pagal NASA kosmines technologijas, ši medžiaga reaguoja į kūno svorį ir temperatūrą, maloniai priglunda ir padeda greičiau atsipalaiduoti. Viskoelastinis čiužinys rekomenduojamas žmonėms, kurie mėgsta minkštesnį pagrindą ir šiltesnį poilsį. Čiužinys gerai praleidžia orą, nesukelia prakaitavimo.

 • Latekso čiužiniai. Tradiciškai tai kietesni čiužiniai, kurie rekomenduojami žmonėms, kenčiantiems dėl nugaros, kaklo, pečių juostos skausmo. Šio tipo čiužinio pagrindą sudaro iš natūralaus kaučiukmedžio išgaunamas lateksas, kuris maloniai vėsina kūną miego metu. Taigi, jeigu ieškote tvirtesnio pagrindo ir miegant esate linkę labiau prakaituoti, latekso čiužinys – kaip tik Jums.

 • Putų poliuretano čiužiniai. Vienas populiariausių variantų: tolygiai paskirsto kūno svorį, vidutiniškai gerai prilaiko stuburą, neperduoda kūno judesių į kitą čiužinio pusę. Ilsintis ant putų poliuretano čiužinio, nevargins dulkių erkutės, čiužinys bus atsparus pelėsiui ir greitai išgarins miego metu natūraliai susikaupiančią drėgmę.

2. Įvertinkite, koks kietumas Jums reikalingas

Mūsų parduotuvėje galite rinktis minkštą, vidutinio kietumo arba kietą čiužinį. Čiužinio kietumą parinkite pagal du svarbius kriterijus: kūno svorį ir fizinius poreikius.

 • Minkštas čiužinys. Nespaudžia, tolygiai paskirsto kūno svorį, atpalaiduoja raumenis, todėl gali padėti žmonėms, jaučiantiems kūno skausmus. Rekomenduojama mėgstantiems miegoti ant šono: minkšti čiužiniai amortizuoja pečius ir klubus. Vis dėlto, renkantis šį variantą verta atsižvelgti į kūno svorį: minkšti čiužiniai 140×200 labiau tinka žmonėms, kurie sveria mažiau. Priešingu atveju čiužinys gali įdubti ir greičiau susidėvėti.

 • Vidutinio kietumo čiužinys. Kompromisas tarp minkšto ir kieto čiužinio. Tinka net žmonėms, kurie sveria šiek tiek daugiau. Gerai prilaiko apatinę kūno dalį, patiks miegantiems ant nugaros ir ant šono.

 • Kietas čiužinys. Mūsų kieti čiužiniai atitinka ortopedinius ir ergonominius poreikius: yra komfortiški, padeda išlaikyti taisyklingą kūno padėtį miego metu. Geras variantas mėgstantiems miegoti ant pilvo arba ant nugaros, taip pat žmonėms, kurių svoris didesnis. Kieti čiužiniai ilgiau išlieka puikios formos, lėčiau dėvisi, nesideformuoja.

3. Jeigu turite specifinių fizinių poreikių, pasitarkite su gydytoju

Jeigu turite fizinės sveikatos problemų, Jūsų mobilumas ribotas, kenčiate nuo nugaros skausmų ar netaisyklingos laikysenos, prieš perkant čiužinį verta pasikonsultuoti su gydytoju ar kitu kompetentingu specialistu, kuris padės parinkti Jūsų fizinius poreikius labiausiai atitinkantį čiužinį.

4. Apsilankykite parduotuvėje ir išbandykite skirtingus čiužinius

Čiužiniai 140×200 stebina plačiu pasirinkimu. Jei vis tiek nesate užtikrinti, kuris iš jų tinkamiausias Jus, neapsiribokite aprašymais internete. Apsilankykite fizinėje parduotuvėje ir išbandykite skirtingus čiužinius: prigulkite ir įvertinkite, ar pagrindas pakankamai patogus, čiužinys negirgžda, neįdumba, tinkamai paskirsto svorį ir nesukelia spaudimo.

Čiužiniai 140X200 – kokybė ir patogumas

Jūsų senasis čiužinys skaičiuoja paskutines dienas, o gal tiesiog svajojate apie dar ramesnį ir kokybiškesnį miegą, pailsinantį tiek kūną, tiek mintis? Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, mūsų komanda padės surasti išskirtinai Jums geriausią variantą! Čiužiniai 140×200 – puikus sprendimas, jeigu siekiate efektyvaus poilsio, norite atpalaiduoti tiek kūną, tiek mintis. Kviečiame apie mūsų čiužinius 140×200 sužinoti dar daugiau!

Kuo ypatingi mūsų čiužiniai 140×200?

 • Platus čiužinių tipų pasirinkimas – savo klientams siūlome įsigyti čiužinius su kišenine spyruoklių sistema, kitaip vadinama „POCKET“ ar dviejų spyruoklių sistemomis – „MULTIPOCKET“. Taip pat turime ne mažiau populiarių viskoelastinių, putų poliuretano be spyruoklių čiužinių.

 • Galite rinktis įvairaus kietumo čiužinius – pas mus pavyks rasti nuo itin minkštų iki išties kietų čiužinių. Jei nesate tikri, kokio kietumo čiužinio ieškote, nesijaudinkite – išsirinkti padėsime mes!

 • Tinka net turintiems stuburo problemų – jei skundžiatės fizinėmis problemomis, galime pasiūlyti ortopedinius čiužinius. Jie yra šiek tiek kietesni už standartinius. Tokie čiužiniai puikiai pritaikyti kokybiškai nugaros ir sąnarių, atramai. Šio čiužinio dėka, net turintys įvairių fizinių problemų džiaugsis ramiu miegu, turės itin komfortišką kaklo, nugaros atramą, todėl kitą rytą nepabus jausdami kūno skausmus.

 • Puikiai paskirsto kūno svorį – nepriklausomai nuo tipo, absoliučiai visi mūsų čiužiniai 140×200 yra elastingi, ypač tolygiai paskirsto gulinčiojo kūno svorį. Tai reiškia, kad nesusidarys spaudimo taškų, ypač kaklo, nugaros, klubų srityje. Tai garantuos gerą kraujo cirkuliaciją, saldų miegą be diskomforto ir žvalią nuotaiką ryte!

 • Tinka net jautriam organizmui – mūsų čiužiniai nealergizuoja, taip pat yra pralaidūs orui, puikiai vėdinasi, juose neužsilaiko drėgmė. Tai reiškia, kad mūsų čiužiniai 140×200 puikiai tinka net itin jautriems, į alergijas linkusiems žmonėms bei vaikams!

 • Lietuviška kokybė – atidžiai prižiūrime čiužinių gamybos procesą ir jame dalyvaujame. Tokiu būdu esame užtikrinti, kad mūsų klientus pasiekia tik aukščiausios kokybės gaminiai, kuriais be dvejonių naudotumės ir mes patys!

Populiariausi čiužiniai 140X200

Putų poliuretano čiužiniai

Patogūs, ergonomiški, 140×200 cm išmatavimo putų poliuretano čiužiniai:

„Andora“

21 cm aukščio, elastingas čiužinys, kurio viršutinį sluoksnį sudaro putų poliuretanas, o apatinį – POCKET spyruoklių blokas. Neabejojame: šis elastingas ir patogus čiužinys taps nepamainomu Jūsų miego palydovu!

„Lėja“

Vidutinio kietumo, 23 cm aukščio čiužinys, kuris turi viską, kas būtina Jūsų poilsio kokybei: viršutinį čiužinio sluoksnį sudaro 3 cm orui pralaidus, puikiai amortizuojantis TIGER Touch putų poliuretanas ir 2 cm orui pralaidus ir elastingas putų poliuretanas, kuris suteikia kūnui daugiau prilaikymo ir stabilumo. Čiužinio apačioje yra plonas kokoso pluošto sluoksnis, kuris dar geriau apsaugo nuo drėgmės kaupimosi.

Spyruokliniai čiužiniai

Jeigu ieškote spyruoklinio 140×120 cm čiužinio, atrinkome pirkėjų mėgstamiausius:

„Austėja“

23 cm aukščio, vidutinio kietumo čiužinys su 13 cm spyruoklių bloku. Viršutiniame sluoksnyje yra orui pralaidus, hipoalergiškas putų poliuretanas, kuris paminkština čiužinį, sugeria kūno judesius ir suteikia daugiau komforto. Pocket spyruoklių sluoksnis puikiai amortizuoja, padeda išvengti spaudimo taškų, gerai paskirsto kūno svorį.

„Comfort“

23 cm aukščio, vidutinio kietumo spyruoklinis čiužinys. Jame integruotas spyruoklių blokas ir 5 komforto zonos suteikia puikų kūno prilaikymą, padeda greičiau atsipalaiduoti. Tai čiužinys, kuris pateisina savo pavadinimą: atraskite patogumą ir išsimiegokite be kliūčių!

Viskoelastiniai čiužiniai

„Hard“

Tai kietesnis, bet ne mažiau patogus, 19 cm aukščio čiužinys, ant kurio puikiai pailsėsite. Jis padeda užtikrinti gerą kūno padėtį, neįdumba, nesideformuoja ir yra rekomenduojamas, jeigu patiriate kaklo, nugaros ar kitų kūno zonų skausmus.

Lietuviški „Relax čiužiniai“ 140×200 – puikus pasirinkimas, idealiai subalansuotas bet kokio amžiaus ir poreikių žmogui. Ieškote geriausio kokybės ir kainos santykio, tačiau dvejojate, kokį čiužinį išsirinkti? Mūsų komanda pasiruošusi Jums patarti, atsakyti į menkiausius kylančius klausimus. Kviečiame susiekti!

Meniu