Čiužiniai 140X200

Filters
Čiužinys "Fantazija"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys FANTAZIJA 140X200

Nuo 361,00269,00
Čiužinys "Hard"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Kieta

Čiužinys HARD 140X200

Nuo 376,00300,00
Čiužinys "Venus"
Akcija!
21 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys VENUS 140X200

Nuo 390,00315,00

Čiužiniai 140X200 – kokybė ir patogumas

Jūsų senasis čiužinys skaičiuoja paskutines dienas, o gal tiesiog svajojate apie dar ramesnį ir kokybiškesnį miegą, pailsinantį tiek kūną, tiek mintis? Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, mūsų komanda padės surasti išskirtinai Jums geriausią variantą! Čiužiniai 140×200 – puikus sprendimas, jeigu siekiate efektyvaus poilsio, norite atpalaiduoti tiek kūną, tiek mintis. Kviečiame apie mūsų čiužinius 140×200 sužinoti dar daugiau!

Kuo ypatingi mūsų čiužiniai 140×200?

  • Platus čiužinių tipų pasirinkimas – savo klientams siūlome įsigyti čiužinius su kišenine spyruoklių sistema, kitaip vadinama „POCKET“ ar dviejų spyruoklių sistemomis – „MULTIPOCKET“. Taip pat turime ne mažiau populiarių viskoelastinių, putų poliuretano be spyruoklių čiužinių.
  • Galite rinktis įvairaus kietumo čiužinius – pas mus pavyks rasti nuo itin minkštų iki išties kietų čiužinių. Jei nesate tikri, kokio kietumo čiužinio ieškote, nesijaudinkite – išsirinkti padėsime mes!
  • Tinka net turintiems stuburo problemų – jei skundžiatės fizinėmis problemomis, galime pasiūlyti ortopedinius čiužinius. Jie yra šiek tiek kietesni už standartinius. Tokie čiužiniai puikiai pritaikyti kokybiškai nugaros ir sąnarių, atramai. Šio čiužinio dėka, net turintys įvairių fizinių problemų džiaugsis ramiu miegu, turės itin komfortišką kaklo, nugaros atramą, todėl kitą rytą nepabus jausdami kūno skausmus.
  • Puikiai paskirsto kūno svorį – nepriklausomai nuo tipo, absoliučiai visi mūsų čiužiniai 140×200 yra elastingi, ypač tolygiai paskirsto gulinčiojo kūno svorį. Tai reiškia, kad nesusidarys spaudimo taškų, ypač kaklo, nugaros, klubų srityje. Tai garantuos gerą kraujo cirkuliaciją, saldų miegą be diskomforto ir žvalią nuotaiką ryte!
  • Tinka net jautriam organizmui – mūsų čiužiniai nealergizuoja, taip pat yra pralaidūs orui, puikiai vėdinasi, juose neužsilaiko drėgmė. Tai reiškia, kad mūsų čiužiniai 140×200 puikiai tinka net itin jautriems, į alergijas linkusiems žmonėms bei vaikams!
  • Lietuviška kokybė – atidžiai prižiūrime čiužinių gamybos procesą ir jame dalyvaujame. Tokiu būdu esame užtikrinti, kad mūsų klientus pasiekia tik aukščiausios kokybės gaminiai, kuriais be dvejonių naudotumės ir mes patys!

Lietuviški „Relax čiužiniai“ 140×200 – puikus pasirinkimas, idealiai subalansuotas bet kokio amžiaus ir poreikių žmogui. Ieškote geriausio kokybės ir kainos santykio, tačiau dvejojate, kokį čiužinį išsirinkti? Mūsų komanda pasiruošusi Jums patarti, atsakyti į menkiausius kylančius klausimus. Kviečiame apsilankyti!

Meniu