Antčiužiniai 140X200

Filters

Antčiužiniai 140X200 – natūrali kokybė

Jeigu svarstote apie naują čiužinį, ne mažiau svarbu įsigyti ir kokybišką antčiužinį. Antčiužiniai atlieka išties svarbias funkcijas: užtikrina komfortiškesnį poilsį ir miegą, suteikia minkštesnį pagrindą miegui, patikimai saugo pagrindinį čiužinį nuo pažeidimo, sutepimo ir gerokai pailgina Jūsų čiužinio tarnavimo trukmę.

Kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, šauni „Relax čiužiniai“ komanda padės surasti būtent Jums geriausią variantą. Mūsų siūlomi antčiužiniai 140×200 – itin kokybiškas ir nepamainomas priedas, norint čiužiniu naudotis komfortiškai ir ilgam.

Kuo ypatingi mūsų antčiužiniai?

  • Įvairios sandaros antčiužiniai – siūlome vienus populiariausių Lietuvoje – lateksinius, higieninius, viskoelastinius, poliuretano antčiužinius, pasižyminčius puikia sudėtimi ir aukšta kokybe.
  • Plačios panaudojimo galimybės – patikimas antčiužinis talkins ne tik ant Jūsų miegamojo čiužinio: jį galima be vargo patiesti ant ne itin patogios sofos, naudoti keliaujant kemperyje, palapinėje ir kitais atvejais.
  • Tinka net jautriam organizmui – mūsų antčiužiniai nealergizuoja, taip pat yra pralaidūs orui, puikiai vėdinasi, juose neužsilaiko drėgmė. Tai reiškia, kad antčiužiniai  puikiai tinka net itin jautriems, į alergijas linkusiems žmonėms bei mažiems vaikams!
  • Ilgalaikis sprendimas, vertinantiems patvarumą – dėl puikios kokybės, mūsų antčiužiniai suteikia visapusiška komfortą, higieniškai apsaugo čiužinį ir net gerokai prailgina jo tarnavimo laiką!
  • Priežiūra nuo A iki Ž – itin atsakingai žiūrime į savo gaminių kokybę. Mūsų antčiužiniai, pagaminti Lietuvoje. Gamybos metu naudojamos tik pažangiausios miegamųjų antčiužinių gamybos technologijos, naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos. Atidžiai prižiūrime gamybos procesą nuo dizaino projekto iki patekimo į prekybą. Mes esame užtikrinti, kad Jus pasiekia tik aukščiausios kokybės antčiužiniai!
  • Platus pasirinkimas kiekvieno patogumui – antčiužiniai 140×200 gali būti gaminami iš skirtingo storio ir tipo medžiagų. Nerandate to, ko norite? Galime pagaminti Jūsų norimą prekę pagal individualų užsakymą!

Lietuviški „Relax čiužiniai“ – patikimi, visada kokybiški, idealiai tinkantys bet kokio amžiaus ir poreikių žmogui. Norite patogumo bei komforto, tačiau nežinote, koks antčiužinis geriausias būtent Jums? Čia į pagalbą ateiname mes. Kviečiame apsilankyti konsultacijai. Čia Jūsų laukia itin profesionalus, draugiškas aptarnavimas. Kartu rasime sprendimą išskirtinai Jums ir pasiūlysime geros kainos garantiją!

Meniu