Kieti čiužiniai

Filters
Čiužinys "Neptunas"
Akcija!
21 cm
Kietas
Vidutinio kietumo

Čiužinys NEPTŪNAS

Nuo 281,00179,00
Čiužinys "Fantazija"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys FANTAZIJA

Nuo 253,00185,00
Čiužinys "Venus"
Akcija!
21 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys VENUS

Nuo 259,00218,00
Čiužinys "Hard"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Kieta

Čiužinys HARD

Nuo 307,00239,00

Kieti čiužiniai – kokiais atvejais verta rinktis būtent juos?

Geras čiužinys – tai bene svarbiausias kokybiško nakties miego garantas, todėl pasirinkti, kuris čiužinys jums tinka, tikrai yra atsakingas sprendimas.

Kokybiškas, ramus miegas yra būtinas bendrai sveikatai ir gerovei. Juk lovoje praleidžiame maždaug trečdalį savo gyvenimo, todėl nekokybiškas miegas ir netinkama kūno padėtis miego metu turi nemažai įtakos mūsų savijautai, sveikatai ir darbingumui atsibudus.

Čiužinių asortimentas šiandien yra didžiulis, todėl rasti išties komfortišką, Jums tinkamiausią gali būti sunkiau nei bet kada anksčiau. Vienas svarbiausių aspektų jį renkantis yra pasirinkimas tarp minkšto ir kieto čiužinio. Kokiais atvejais būtent pastarasis variantas yra geriausias? Atsakome!

Kokiais atvejais kieti čiužiniai yra tinkamiausi?

Ieškant geriausio čiužinio, dalis žmonių vadovaujasi mitu, esą kuo minkštesnis čiužinys, tuo patogesnis jis bus. Deja, šis kriterijus toli gražu neatskleidžia čiužinio patogumo. Nors kieti ir labai kieti čiužiniai nėra universalūs, jie tiks ir patiks, jeigu:

  • Kenčiate dėl nugaros skausmų. Ne veltui visi ortopediniai čiužiniai yra kietesni už standartinius. Kietų čiužinių konstrukcija suteikia optimalią kūno, ypač kaklo, nugaros, klubų ir sąnarių, atramą. Tai padeda išvengti nugaros, pečių juostos skausmų, sumažina blaškymosi tikimybę ir leidžia mėgautis ramiu nakties miegu.
  • Skundžiatės laikysenos problemomis. Kamuoja nevalingas kūprinimasis, netaisyklinga pečių, stuburo ar viso kūno padėtis? Dėl specifinio gyvenimo būdo ir įpročių, šiandien su šia problema susiduria daugelis: vaikai, paaugliai, sėdimą darbą dirbantys žmonės ir senjorai. Kieti arba labai kieti čiužiniai šiuo atveju yra puikus pasirinkimas. Jie puikiai prilaiko, nesideformuoja, todėl kūno padėtis miegant ant tokio čiužinio yra taisyklingesnė.
  • Jūsų miego padėtis yra specifinė. Kieti ir labai kieti čiužiniai puikiai išlaiko savo formą, todėl yra rekomenduojami žmonėms, kurie miega ant nugaros, nes jie suteikia stabilesnį ir lygesnį paviršių. Tiesa, jeigu miegate ant pilvo, Jums taip pat labiau tiks kietesnis čiužinys: jis suteiks patikimą atramą visam kūnui, ypač klubams.
  • Turite didesnį svorį. Kieti čiužiniai puikiai tinka, jeigu sveriate kiek daugiau. Čiužinio paviršius neįdumba, tolygiai paskirsto svorį. Dėl šios ypatybės kietas čiužinys ne tik dėvisi lėčiau, bet ir nuo papildomos apkrovos saugo įvairias kūno sistemas: raumenis, venas ir arterijas, gerina kraujo cirkuliaciją.
  • Turite mobilumo sutrikimų. Galbūt patyrėte traumą arba turite kitų judėjimo problemų? Tokiu atveju taip pat verta išbandyti kietus čiužinius. Gulint ant jų patogiau keisti kūno padėtį ir atsikelti, todėl šie čiužiniai puikiai tinka žmonėms, kurie turi judėjimo sunkumų.

Nuo ko priklauso kieto čiužinio kokybė?

Kaip ir visų tipų čiužinių, taip ir kieto kokybė tiesiogiai priklauso nuo konstrukcijos ir medžiagų, panaudotų jo gamybai. „Relax čiužiniai” komanda gamybos procesui skiria ypatingą dėmesį: visi mūsų čiužiniai gaminami tik iš sertifikuotų, aplinkai draugiškų medžiagų, todėl yra maksimaliai komfortiški. Pralaidumas orui, atsparumas drėgmei ir sudėtyje esančios antialerginės medžiagos užtikrina Jūsų ir Jūsų šeimos narių patogumą bei saugumą miego metu.

Savo klientams siūlome čiužinius, kurie puikiai atitinka individualius poreikius, tinkamai prilaiko kūną, paskirsto svorį ir garantuoja puikų poilsį. Užtikriname, visi mūsų čiužiniai – tokie pat unikalūs, kaip ir Jūs!
Jeigu ieškote geriausio sprendimo savo poilsiui ir draugiškų kainų, patyrusi ir draugiška „Relax čiužiniai” komanda laukia Jūsų. Išklausysime, patarsime ir padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią čiužinį!

Meniu