Vidutinio kietumo čiužiniai

Filters
Čiužinys "Neptunas"
Akcija!
21 cm
Kietas
Vidutinio kietumo

Čiužinys NEPTŪNAS

Nuo 281,00179,00
Čiužinys "Fantazija"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys FANTAZIJA

Nuo 253,00185,00
Čiužinys "Venus"
Akcija!
21 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys VENUS

Nuo 259,00218,00
Čiužinys "Hard"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Kieta

Čiužinys HARD

Nuo 307,00239,00

Vidutinio kietumo čiužiniai – kodėl rinktis juos?

Gyvenimiškas posakis „Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi” gali būti suprantamas tiesiogiai: juk ant čiužinio tenka praleisti maždaug trečdalį savo gyvenimo. Todėl naujas čiužinys gali būti išties vertinga investicija.

Jeigu svajojate apie saldų miegą ir ramų poilsį, „Relax čiužiniai” komanda pasiruošusi padėti išsirinkti čiužinį, kuris leis džiaugtis komfortu. Tai būtina ne tik patogumui, bet ir bendrai sveikatai ir emocinei savijautai!

Čiužinių asortimentas šiandien yra didžiulis, todėl rasti išties komfortišką čiužinį gali būti rimtas iššūkis. Šį kartą aptarsime vidutinio kietumo čiužinius. Kokiais atvejais tai – geriausias pasirinkimas? Atsakome!

Kuo pasižymi vidutinio kietumo čiužiniai?

Jeigu čiužinių kietumą vertintume pagal dešimties balų skalę, vidutinio kietumo čiužiniai siektų maždaug 5-7 balus, taigi tai – gana optimalus variantas tarp minkšto ir labai kieto čiužinio.

Sujungiantis minkšto ir kieto čiužinio privalumus, vidutinio kietumo čiužinys suteikia unikalų komfortą. Švelniai apgaubiantis kūną vidutinio kietumo čiužinys teikia panašius privalumus, kuriai džiugina kietesnis čiužinys. Tai puikus pasirinkimas vienišiams ir poroms, vaikams ir suaugusiems.

Ar čiužinio minkštumas lemia patogumą?

Kartais manoma, kad minkštas čiužinys geriausias pasirinkimas, siekiant patogaus miego. Vis dėlto, tai ne visada tinkamas variantas. Dėl per minkšto čiužinio, stuburas ir visas kūnas miego metu gali būti netaisyklingoje padėtyje, todėl toks variantas visiškai netiks turintiems laikysenos problemų. Taip pat minkštas čiužinys gali netolygiai paskirstyti svorį, todėl, jeigu sveriate šiek tiek daugiau, Jūsų apatinė kūno dalis gali patirti nepageidaujamą spaudimą. Minkštas čiužinys įdumba, greičiau deformuojasi ir susidėvi.

Vidutinio kietumo čiužinys yra optimalus variantas, kuris palaiko natūralią, taisyklingą stuburo padėtį. Tai auksinis viduriukas tiek miegantiems ant pilvo ir nugaros, tiek ant šono. Todėl, jeigu dvejojate, kokio kietumo/minkštumo čiužinį rinktis, su vidutinio kietumo čiužiniu greičiausiai neprašausite. Svarbiausia – kad šis būtų pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Pralaidumas orui, elastingumas, tolygus svorio paskirstymas – tai savybės, kurios būtinos kiekvienam čiužiniui.

Kokybiškas, ramus miegas yra būtinas bendrai sveikatai ir gerovei. Juk lovoje praleidžiame maždaug trečdalį savo gyvenimo, todėl nekokybiškas miegas ir netinkama kūno padėtis miego metu turi nemažai įtakos mūsų savijautai, sveikatai ir darbingumui atsibudus. Neabejojame: „Relax čiužiniai” vidutinio kietumo čiužiniai Jums tikrai patiks. Susisiekite ir rasime Jums tinkamiausią!

Nuo ko priklauso vidutinio kietumo čiužinio kokybė?

Kaip ir visų tipų čiužinių, taip ir kieto kokybė tiesiogiai priklauso nuo gamybai naudojamų medžiagų, čiužinio konstrukcijos ir gamybos technologijų. Jeigu ieškote išties gero pasirinkimo, Jums patiks „Relax čiužiniai” gaminiai.

Gamybos procesui skiriame ypatingą dėmesį: dalyvaujame nuo čiužinio idėjos sukūrimo iki paskutinio gamybos etapo. Nuolat tobuliname savo technologijas, kad mūsų pirkėjai galėtų džiaugtis čiužiniais, kurie atitinka naujausius kokybės ir komforto standartus.

Vidutinio kietumo čiužiniams naudojame tik aplinkai saugias, ES sertifikuotas medžiagas, todėl čiužiniai yra saugūs Jums ir aplinkai, yra laidūs orui, atsparūs drėgmei, nealergizuoja ir suteikia ypač jaukų ir saldų miegą visai šeimai.

Nors vykdome didmeninę gamybą, Jums galime pasiūlyti čiužinius, kurie atitiks Jūsų individualius poreikius. Puikus svorio paskirstymas, ergonomiškas kūno prilaikymas ir patogumas, kuris nepaliks abejingų. Užtikriname, visi mūsų čiužiniai – tokie pat unikalūs, kaip ir Jūs!

Jeigu ieškote geriausio sprendimo savo poilsiui ir draugiškų kainų, patyrusi ir draugiška „Relax čiužiniai” komanda laukia Jūsų. Išklausysime, patarsime ir padėsime išsirinkti Jums tinkamiausią čiužinį!

Meniu