Čiužiniai 90X200

Filters
Čiužinys "Fantazija"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys FANTAZIJA 90X200

Nuo 269,00202,00
Čiužinys "Venus"
Akcija!
21 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys VENUS 90X200

Nuo 259,00218,00
Čiužinys "Hard"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Kieta

Čiužinys HARD 90X200

Nuo 321,00256,00

Čiužiniai 90X200: kaip išsirinkti?

Gydytojai vieningai sutaria, kad geras miegas yra vienas geriausių būdų palaikyti ir pagerinti mūsų sveikatą, apsaugoti imuninę sistemą ir jaustis darbingai. Čiužinys šiame kontekste lemia išties daug. Pasirinkus tinkamą, visus Jūsų poreikius atitinkantį čiužinį, pavyks gerai išsimiegoti arba priešingai: nekokybiškas, Jūsų kūno ir miego įpročių neatitinkantis čiužinys lems itin prastą poilsį.

Deja, daugelis žmonių nepaiso šio svarbaus aspekto ir renkasi prastesnius čiužinius, kurie nesuteikia pakankamai palaikymo ir komforto. Tad kaip išsirinkti ir neprašauti?

Tai padarysite įvertinę šiuos aspektus:

  • Atsižvelkite į savo fizinę būklę. Galbūt skundžiatės krypstančiu stuburu, netaisyklinga laikysena ar skaudančia nugara? Tokiu atveju netaupykite sveikatos sąskaita. Kokybiškam poilsiui viengulėje lovoje ekspertai rekomenduoja rinktis ortopedinius čiužinius, kurie yra kietesni, idealiai prilaiko kūną, užtikrina taisyklingą laikyseną, prisitaiko prie kūno kontūrų.
  • Kokio tipo čiužinio ieškote? Šiandien jų įvairovė didžiulė. Čiužiniai 90×200 gali būti su kišenine „POCKET“ spyruoklių sistema ar dviejų spyruoklių sistemomis – „MULTIPOCKET“, taip pat viskoelastinius, putų poliuretano bei spyruoklinius čiužinius. Nepaisant tipo, čiužinys turi atitikti kelis kriterijus: turi būti pakankamai elastingas, prilaikyti kūno raumenis ir leisti jiems atsipalaiduoti. Taip pat svarbu, kad čiužinys nespaustų kūno ir netrikdytų normalios kraujo cirkuliacijos. Galiausiai, čiužinys turi būti kuo pralaidesnis orui: taip užtikrinamas tinkamas čiužinio vėdinimas.
  • Atkreipkite dėmesį į kietumą. Savo klientams siūlome skirtingo kietumo čiužinius, tačiau komfortas yra subjektyvus. Kai kurie žmonės visada renkasi tik minkštesnius čiužinius, tuo tarpu kiti, ypač kenčiantys dėl nugaros ar klubų skausmų, turėtų rinktis kietesnius. Specialistai pataria čiužinį rinktis pagal savo svorį, kūno tipą ir miego padėtį. Pavyzdžiui, jeigu sveriate iki 60 kilogramų ir dažniausiai miegate ant šono, rekomenduojami minkštesni čiužiniai 90×200. Miegantiems ant nugaros, taip pat kiek didesnį svorį turintiems žmonėms, verčiau rinktis vidutinio kietumo ar kietus čiužinius.
  • Kokybė – svarbiausia. Gamintojo nurodomas galiojimo laikas nebūtinai reiškia, kad čiužinys tarnaus Jums patikimai. Čiužiniai 90×200 turėtų būti gaminami iš sertifikuotų, nealergizuojančių medžiagų. Jeigu ieškote ilgalaikės kokybės, rinkitės patikimus gamintojus!

Čiužiniai 90×200: dažniausiai užduodami klausimai

Svarstote apie viengulį čiužinį, tačiau turite abejonių? Galime Jums padėti! Atsakome į pirkėjams labiausiai rūpimus klausimus:

1. Ieškau viengulio čiužinio, kuris neskatintų prakaitavimo. Kokį rinktis?

Visi mūsų asortimente esantys čiužiniai yra komfortiški, pagaminti iš natūralių medžiagų, todėl nesukelia nemalonių pojūčių ilsintis. Vis dėlto, žmonėms, linkusiems daugiau prakaituoti, rekomenduojame latekso pagrindu pagamintus arba spyruoklinius čiužinius. Jie maloniai vėsina kūną, padeda greičiau išgarinti drėgmę, nešildo.

2. Mano organizmas – jautrus, linkęs į alergijas. Kokį čiužinį pirkti?

Turint jautrų organizmą (o taip pat – ieškant čiužinio vaikams, paaugliams) teikite prioritetą produktams, pagamintiems iš tvarių, ekologiškų medžiagų. Taip pat labai svarbu įsitikinti, kad čiužinys nekaupia drėgmės, jame nesiveisia dulkių erkutės ir kiti mikroorganizmai, kurie dirgina kvėpavimo takus, neatsiranda pelėsis.

Visi mūsų produktai saugūs, nealergizuojantys, tačiau kilus daugiau klausimų, kviečiame pasikonsultuoti su UAB „Relax čiužiniai“ specialistais. Parinksime Jums tinkamiausią, hipoalergišką čiužinį!

3. Ar perkant viengulį čiužinį, svarbu atsižvelgti į kūno padėtį miegant?

Norint maksimaliai komfortiško poilsio, rekomenduojame atkreipti dėmesį į savo miego padėtį. Pavyzdžiui, jeigu ilsitės ant šono, Jums patiks minkštesnis čiužinys. Žmonėms, dažniau miegantiems ant nugaros, rekomenduojami vidutinio kietumo čiužiniai 90×200. O štai norintiems miegoti ant nugaros, geriausias variantas – kietas čiužinys.

4. Kokius privalumus turi šie čiužiniai?

Mūsų parduotuvėje siūlomi vienguliai čiužiniai 90×200 pasižymi eile privalumų:

  • Platus medžiagų pasirinkimas;
  • Skirtingo kietumo vienguliai čiužiniai, pritaikomi pagal individualius poreikius;
  • Visi čiužiniai gaminami iš natūralių ir saugių medžiagų;
  • Kompaktiško dydžio čiužiniai, kurie idealiai tiks vaiko ir paauglio kambaryje;

5. Kaip išsirinkti man tinkantį čiužinį?

Atsižvelkite į tai, kokia poza dažniausiai miegate. Pavyzdžiui, žmonėms, kurie ilsisi ant šono, verta rinktis minkštesnį čiužinį. Miegantiems ant nugaros arba ant pilvo – kietesnį.

Taip pat svarbu nepamiršti fizinės būklės. Jeigu turite sveikatos problemų (pavyzdžiui, kamuoja nugaros skausmas arba netaisyklinga stuburo padėtis) rekomenduojama rinktis kietą čiužinį.

Patariama prieš nusiperkant čiužinį jį išbandyti. Atvykite į saloną ir prigulkite ant patikusio čiužinio, kad įvertintumėte jo patogumą.

6. Kaip prižiūrėti savo 90×200 cm čiužinį?

Reguliariai apsukite čiužinį, kad jo dėvėjimasis būtų tolygesnis. Rekomenduojama įsigyti antčiužinį, kuris apsaugos čiužinį nuo pažeidimų, nešvarumų ir dar geriau prilaikys kūną.

Valant čiužinį, atsižvelkite į gamintojo rekomendacijas, nenaudokite agresyvių ploviklių ir kitų netinkamų priežiūros priemonių.

7. Kiek vidutiniškai tarnauja čiužiniai 90×200 cm?

Čiužinio tarnavimo laikas skiriasi priklausomai nuo gamybos kokybės, naudojamų medžiagų, čiužinio priežiūros ir net miegančio žmogaus kūno svorio.

Vidutiniškai aukštos kokybės čiužinys, gaminamas iš latekso, putų poliuretano ar kitų medžiagų, turėtų tarnauti apie 7 – 10 metų.

Populiariausi 90×200 čiužiniai

Užtikriname, kad visi antčiužiniai, čiužiniai ir kiti gaminiai atitinka griežtus kokybės ir komforto standartus. Kviečiame susipažinti su vienguliais čiužiniais, kuriuos mūsų pirkėjai pamėgo labiausiai!

Čiužinys VESTA

Vidutinio kietumo, 21 cm aukščio čiužinys, sukurtas siekiant suteikti kuo geresnę amortizaciją ir kūno prilaikymą. Jame integruotas 13 cm POCKET spyruoklių blokas: jame kiekviena spyruoklė supakuota į atskirus maišelius, todėl čiužinys negirgžda ir idealiai atlieka visas savo funkcijas. Greta spyruoklių čiužinio sudėtyje yra putų poliuretano sluoksnis, kuris maloniai apgaubia kūną.

Čiužinys „RELAX TigerTouch“

Šis 23 cm aukščio čiužinys yra vienas mėgstamiausių pasirinkimų. Tai hipoalergiškas, vidutinio kietumo čiužinys, pralaidus orui, suteikiantis gerą atramą kūnui. Čiužinio apatiniame sluoksnyje yra 1,2 cm natūralus kokoso pluoštas, kuris apsaugo nuo drėgmės kaupimosi. Dar vienas privalumas – TIGER Touch turi spyruoklinį efektą: tai miegant suteikia daugiau komforto.

Čiužinys „Lėja“

Jokių dulkių erkučių, pelėsio ir kitų dirginančių mikroorganizmų? Jautresniems, į alergiją linkusiems žmonėms, su čiužiniu „Lėja“ miegoti bus saugiau ir patogiau! Natūrali sudėtis, amortizuojantis POCKET spyruoklių sluoksnis, tolygus svorio paskirstymas – būtent tai, ko reikia idealiam poilsiui.

Čiužinys „Comfort“

Tai 23 cm aukščio viengulis čiužinys, kuris su kaupu pateisina savo vardą. Idealiai išlaiko formą, nesideformuoja, puikiai prilaikys bet kokio svorio ir sudėjimo kūną. Galite būti užtikrinti, kad su „Comfort“ neprašausite: dėl unikalios sudėties, čiužinys suteikia optimalią oro cirkuliaciją ir apsaugo nuo drėgmės kaupimosi.

Čiužinys „Neptūnas“

21 cm aukščio, vidutinio kietumo čiužinys, pagamintas iš ekologiškų medžiagų. Jo sudėtyje yra drėgmei atsparus kokosų sluoksnis, prie kūno judesių prisitaikantis putų poliuretanas ir elastingas spyruoklių blokas, padalintas į 5 komforto zonas. Idealiai paskirsto kūno svorį, prilaiko, atpalaiduoja raumenis. Geras variantas vaiko miegamajame.

Čiužinys „Miglė“

Minimalistinis, tačiau patogumu konkurentams nenusileidžiantis, 17 cm aukščio čiužinys, kurio viršus vidutinio kietumo, o apačia – kieta. Gera oro ventiliacija, atsparus dulkių erkutėms, greitai išgarina drėgmę ir neskatina prakaitavimo.

Čiužinys „Boston“

Šis 23 cm aukščio čiužinys – įrodymas, kad viengulis čiužinys ir karališkas komfortas yra suderinami. Kietesnis pagrindas su POCKET spyruoklių bloku suteiks malonų siūbavimo pojūtį, amortizuos ir padės lengviau užmigti. Ergonomiškas, tinka net žmonėms, kurie sveria daugiau.

Čiužinys „Austėja“

Jaukus, iš tvarių, hipoalergiškų medžiagų pagamintas 23 cm aukščio čiužinys, kuris patiks net patiems išrankiausiems. POCKET spyruoklės derinamos su viskoelastiniu sluoksniu: tai suteikia papildomą atramą ir amortizaciją. Apatiniame sluoksnyje įterptas 1,2 cm kokoso pluoštas: tai pagerina drėgmės atstūmimą, apsaugo nuo pavojingų mikroorganizmų.

Čiužinys „Hard“

Jeigu nuogąstaujate, kad kietas čiužinys bus nepatogus ir nepagerins poilsio kokybės, klystate. 19 cm aukščio „Hard“ čiužiniai 90×200, pagaminti iš viskoealastinės medžiagos, suteikia optimalią atramą kūnui, neįdumba, nesideformuoja ir padeda greičiau užmigti. Dėl ergonomiškos konstrukcijos, šie čiužiniai eliminuoja spaudimo taškus, sugeria kūno judesius ir malšina kūno skausmus. Išbandykite – neabejojame, kad liksite maloniai nustebinti!

Čiužinys „Fortūna“

19 cm aukščio čiužinys, atitinkantis griežtus ergonominius reikalavimus. Gerai prilaiko nugarą, padeda formuoti taisyklingą laikyseną, todėl ypač rekomenduojamas paaugliams. Čiužinyje esantis putų poliuretanas prisitaiko prie kūno formų, suteikia malonią šilumą ilsintis.

Čiužinys „Relax“

Miego produktas, kuris pateisina savo vardą. Ilsintis ant šio 22 cm aukščio, vidutinio kietumo čiužinio, dienos rūpesčiai ir fizinis nuovargis liks praeityje, o rytą pasitiksite žvalūs, geros nuotaikos ir kupini naujų jėgų! 5 komforto zonos padeda geriau paskirstyti kūno svorį, o kelių tipų putų poliuretanas užtikrina gerą oro ventiliaciją ir skatina drėgmės išgarinimą.

Naujas čiužinys 90×200 gali būti nemaža investicija, tačiau įsigiję kokybišką, Jūsų norus atitinkantį čiužinį, galite ženkliai pagerinti savo miego kokybę. „Relax čiužiniai“ komanda pasiruošusi Jums patarti, atsakyti į menkiausius kylančius klausimus ir padėti rasti geriausią sprendimą. Visada pasiūlysime geriausios kainos garantiją!

Meniu