Čiužiniai 90X200

Filters
Čiužinys "Fantazija"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys FANTAZIJA 90X200

Nuo 269,00202,00
Čiužinys "Venus"
Akcija!
21 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys VENUS 90X200

Nuo 259,00218,00
Čiužinys "Hard"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Kieta

Čiužinys HARD 90X200

Nuo 321,00256,00

Čiužiniai 90X200: kaip išsirinkti?

Gydytojai vieningai sutaria, kad geras miegas yra vienas geriausių būdų palaikyti ir pagerinti mūsų sveikatą, apsaugoti imuninę sistemą ir jaustis darbingai. Čiužinys šiame kontekste lemia išties daug. Pasirinkus tinkamą, visus Jūsų poreikius atitinkantį čiužinį, pavyks gerai išsimiegoti arba priešingai: nekokybiškas, Jūsų kūno ir miego įpročių neatitinkantis čiužinys lems itin prastą poilsį.

Deja, daugelis žmonių nepaiso šio svarbaus aspekto ir renkasi prastesnius čiužinius, kurie nesuteikia pakankamai palaikymo ir komforto. Tad kaip išsirinkti ir neprašauti?

Tai padarysite įvertinę šiuos aspektus:

  • Atsižvelkite į savo fizinę būklę. Galbūt skundžiatės krypstančiu stuburu, netaisyklinga laikysena ar skaudančia nugara? Tokiu atveju netaupykite sveikatos sąskaita. Kokybiškam poilsiui viengulėje lovoje ekspertai rekomenduoja rinktis ortopedinius čiužinius, kurie yra kietesni, idealiai prilaiko kūną, užtikrina taisyklingą laikyseną, prisitaiko prie kūno kontūrų.
  • Kokio tipo čiužinio ieškote? Šiandien jų įvairovė didžiulė. Čiužiniai 90×200 gali būti su kišenine „POCKET“ spyruoklių sistema ar dviejų spyruoklių sistemomis – „MULTIPOCKET“, taip pat viskoelastinius, putų poliuretano bei spyruoklinius čiužinius. Nepaisant tipo, čiužinys turi atitikti kelis kriterijus: turi būti pakankamai elastingas, prilaikyti kūno raumenis ir leisti jiems atsipalaiduoti. Taip pat svarbu, kad čiužinys nespaustų kūno ir netrikdytų normalios kraujo cirkuliacijos. Galiausiai, čiužinys turi būti kuo pralaidesnis orui: taip užtikrinamas tinkamas čiužinio vėdinimas.
  • Atkreipkite dėmesį į kietumą. Savo klientams siūlome skirtingo kietumo čiužinius, tačiau komfortas yra subjektyvus. Kai kurie žmonės visada renkasi tik minkštesnius čiužinius, tuo tarpu kiti, ypač kenčiantys dėl nugaros ar klubų skausmų, turėtų rinktis kietesnius. Specialistai pataria čiužinį rinktis pagal savo svorį, kūno tipą ir miego padėtį. Pavyzdžiui, jeigu sveriate iki 60 kilogramų ir dažniausiai miegate ant šono, rekomenduojami minkštesni čiužiniai 90×200. Miegantiems ant nugaros, taip pat kiek didesnį svorį turintiems žmonėms, verčiau rinktis vidutinio kietumo ar kietus čiužinius.
  • Kokybė – svarbiausia. Gamintojo nurodomas galiojimo laikas nebūtinai reiškia, kad čiužinys tarnaus Jums patikimai. Čiužiniai 90×200 turėtų būti gaminami iš sertifikuotų, nealergizuojančių medžiagų. Jeigu ieškote ilgalaikės kokybės, rinkitės patikimus gamintojus!

Populiariausi 90×200 čiužiniai

Užtikriname, kad visi antčiužiniai, čiužiniai ir kiti gaminiai atitinka griežtus kokybės ir komforto standartus. Kviečiame susipažinti su vienguliais čiužiniais, kuriuos mūsų pirkėjai pamėgo labiausiai!

Čiužinys VESTA

Vidutinio kietumo, 21 cm aukščio čiužinys, sukurtas siekiant suteikti kuo geresnę amortizaciją ir kūno prilaikymą. Jame integruotas 13 cm POCKET spyruoklių blokas: jame kiekviena spyruoklė supakuota į atskirus maišelius, todėl čiužinys negirgžda ir idealiai atlieka visas savo funkcijas. Greta spyruoklių čiužinio sudėtyje yra putų poliuretano sluoksnis, kuris maloniai apgaubia kūną.

Čiužinys „RELAX TigerTouch“

Šis 23 cm aukščio čiužinys yra vienas mėgstamiausių pasirinkimų. Tai hipoalergiškas, vidutinio kietumo čiužinys, pralaidus orui, suteikiantis gerą atramą kūnui. Čiužinio apatiniame sluoksnyje yra 1,2 cm natūralus kokoso pluoštas, kuris apsaugo nuo drėgmės kaupimosi. Dar vienas privalumas – TIGER Touch turi spyruoklinį efektą: tai miegant suteikia daugiau komforto.

Čiužinys „Lėja“

Jokių dulkių erkučių, pelėsio ir kitų dirginančių mikroorganizmų? Jautresniems, į alergiją linkusiems žmonėms, su čiužiniu „Lėja“ miegoti bus saugiau ir patogiau! Natūrali sudėtis, amortizuojantis POCKET spyruoklių sluoksnis, tolygus svorio paskirstymas – būtent tai, ko reikia idealiam poilsiui.

Čiužinys „Comfort“

Tai 23 cm aukščio viengulis čiužinys, kuris su kaupu pateisina savo vardą. Idealiai išlaiko formą, nesideformuoja, puikiai prilaikys bet kokio svorio ir sudėjimo kūną. Galite būti užtikrinti, kad su „Comfort“ neprašausite: dėl unikalios sudėties, čiužinys suteikia optimalią oro cirkuliaciją ir apsaugo nuo drėgmės kaupimosi.

Naujas čiužinys 90×200 gali būti nemaža investicija, tačiau įsigiję kokybišką, Jūsų norus atitinkantį čiužinį, galite ženkliai pagerinti savo miego kokybę. „Relax čiužiniai“ komanda pasiruošusi Jums patarti, atsakyti į menkiausius kylančius klausimus ir padėti rasti geriausią sprendimą. Visada pasiūlysime geriausios kainos garantiją!

Meniu