Čiužiniai 80X200

Filters
Čiužinys "Neptunas"
Akcija!
21 cm
Kietas
Vidutinio kietumo

Čiužinys NEPTŪNAS

Nuo 281,00179,00
Čiužinys "Fantazija"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys FANTAZIJA

Nuo 253,00185,00
Čiužinys "Venus"
Akcija!
21 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys VENUS

Nuo 259,00218,00
Čiužinys "Hard"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Kieta

Čiužinys HARD

Nuo 307,00239,00

Čiužinio pirkimo gidas

Ergonomiški, elastingi, patogūs čiužiniai 80×200 – puikus pasirinkimas viengulei lovai. Tačiau kiekvienas mūsų asortimente esantis miego produktas yra unikalus: skiriasi storis, kietumas, čiužinio tipas. Vieno, visiems vienodai patogaus čiužinio nėra, todėl jį rinkitės atsižvelgę į individualius savo miego poreikius.

Jeigu nesate užtikrinti, koks čiužinys geriausias Jums, renkantis atsižvelkite į šiuos praktinius patarimus.

1. Sudarykite biudžetą

Iš anksto įvertinkite, kokią sumą galite ir norite skirti šiam miego baldui. Galite peržiūrėti skirtingų pardavėjų pasiūlymus ir pasirinkti čiužinį už geriausią kainą. Žinoma, ieškant nepamirškite ir kokybės: geri čiužiniai 80×200 neprivalo kainuoti labai daug, tačiau juos įsigykite tik iš patikimo pardavėjo.

2. Įvertinkite čiužinio išmatavimus

Čiužinys – svarbiausias pagrindas miegui: jis tiesiogiai kontaktuoja su nugara, pečių juosta, klubais ir visu kūnu. Todėl labai svarbu, kad čiužinio dydis (plotas, ilgis) atitiktų lovos išmatavimus, Jūsų fizinius poreikius. Atidžiai pasirinkite čiužinio išmatavimus, kad ant jo ilsėtis būtų patogu: per mažas čiužinys lems diskomfortą ir blogą miego kokybę.

3. Atsižvelkite į čiužinio kietumą

Netinkamo kietumo čiužinys prisideda prie kūno skausmų, laikysenos problemų. Todėl perkant čiužinį, būtina atsižvelgti į šį aspektą.

 • Minkšti čiužiniai – rekomenduojami žmonėms, miegantiems ant šono ir sveriantiems iki 100-120 kg. Dauguma minkštų čiužinių pagaminti iš putų poliuretano ar viskoelastinės medžiagos, todėl prisitaiko prie kūno linijų, šildo kūną, amortizuoja pečius ir klubus. Lyginant su kietesniais čiužiniais, dėvisi šiek tiek greičiau.
 • Vidutinio kietumo čiužiniai – miegantiems ant nugaros, sveriantiems daugiau, o taip pa t – ieškantiems patogaus tarpinio varianto su kieto ir minkšto čiužinio geriausiomis savybėmis, rekomenduojame vidutinio kietumo čiužinius. Puikiai sugeria judesius, prilaiko kūną.
 • Kieti čiužiniai – dauguma ortopedinių čiužinių yra kieti. Tai – puikus įrodymas, kad miegant ant kietesnio čiužinio puikiai pailsėsite, o Jūsų laikysena ilgainiui gali pagerėti. Šie čiužiniai padeda malšinti kūno skausmus, suteikia itin stabilų pagrindą, todėl puikiai tinka žmonėms, kenčiantiems dėl laikysenos sutrikimų, nugaros skausmo ar kitų fizinių problemų.

4. Rinkitės čiužinį pagal savo miego padėtį

 • Miegantiems ant šono: rekomenduojame minkštus ir vidutinio kietumo čiužinius: jie suteikia atramą nugarai, padeda išlaikyti taisyklingą stuburo padėtį, nesudaro spaudimo taškų.
 • Miegantiems ant nugaros: rinkitės vidutinio kietumo čiužinį. Jis padės išvengti nugaros skausmų, prisitaikys prie kūno ir padės greičiau atsipalaiduoti.
 • Miegantiems ant pilvo: verta įsigyti kietą čiužinį: jis nespaus, tačiau išliks stabilus, neleis kūnui įsmukti, prilaikys ir amortizuos visą kūną.

5. Įvertinkite čiužinių tipus.

Čiužinius galima skirstyti į spyruoklinius, putų poliuretano, lateksinius ir viskoelastinius. Štai kuo pasižymi kiekvienas iš jų:

 • Spyruokliniai čiužiniai. Vėsina kūną, suteikia gerą oro cirkuliaciją, malonų supimo pojūtį. Ilsintis ant šio tipo čiužinio, galite nesijaudinti dėl girgždančių spyruoklių. Siūlome modernius čiužinius su Pocket spyruoklių sistema, kuri nesukelia pašalinių garsų.
 • Putų poliuretano čiužiniai. Antibakteriniai, ilgaamžiai čiužiniai, vertinami dėl minkštumo, prisitaikymo prie kūno linijų. Putų poliuretanas puikiai sugeria judesius, todėl ši medžiaga tinka tiek vienguliams, tiek dviguliams čiužiniams.
 • Lateksiniai čiužiniai. Kietesni, ergnomiški čiužiniai, rekomenduojami žmonėms, turintiems laikysenos problemų, patiriantiems kūno skausmus. Tiesa, dėl specifinio latekso kvapo, čiužinys gali netikti, jeigu esate labai jautrūs kvapams.
 • Viskoelastiniai čiužiniai. Šie čiužiniai 80×200 pagaminti iš unikalios medžiagos, kuri reaguoja į temperatūrą ir „įsimena“ miegančio žmogaus kūno formas, judesius. Tai elastinga medžiaga, kuri nesideformuoja, tačiau toks čiužinys patogiausias žmonėms, kurie sveria iki 100-120 kg.

Čiužiniai 80X200 – praktika ir komfortas

Karališkas, erdvus, minkštas ir patogus… vadovaudamiesi tokiais ir panašiais epitetais ieškome čiužinio dvigulei lovai. O kokio čiužinio reikia viengulei lovai? Čiužiniai 80×200 yra patogus, kompaktiškas ir praktiškas pasirinkimas, tačiau netruksite įsitikinti, kad čiužinys čiužiniui nelygu. Jeigu ieškote ne tik praktikos, bet ir kokybės, „Relax čiužiniai“ komanda tikrai turi sprendimą.

Rūpinamės ne tik savo klientų komfortu, poilsiu, bet ir fizine sveikata, todėl galime pasiūlyti pačius įvairiausius lietuviškus čiužinius, idealiai pritaikytus viengulėms lovoms.

Mūsų populiariausi čiužiniai 80X200:

Viskoelastinis čiužinys

Patogus, viengulis čiužinys, pagamintas iš inovatyvios viskoelastinės medžiagos: nesukelia prakaitavimo, tačiau prisitaiko prie kūno temperatūros. Puikus pasirinkimas, jeigu mėgstate miegoti šilčiau!

„Miglė“

Itin patogus 17 cm aukščio viskoelastinis čiužinys, suteikiantis stabilų, vidutinio kietumo pagrindą. Jame rasite dviejų tipų putų poliuretaną: tai padidinto elastingumo putų poliuretanas ir orui pralaidus, hipoalergiškas putų poliuretano. Čiužinio viskoelastinis viršus prisitaiko prie kūno linijų ir padeda atsipalaiduoti. „Miglė“ nealergizuoja, todėl puikiai tinka jautriems žmonėms, vaikams.

„Andora“

Jeigu vis dar nepavyksta rasti savo svajonių čiužinio, kviečiame išbandyti „Andora“. Šis viengulis, 15 cm aukščio viskoelastinis čiužinys yra natūralus, saugus, hipoalergiškas ir tinka įvairaus amžiaus žmonėms. Jame nesiveisia dulkių erkutės, palaikoma gera oro cirkuliacija. Ypač patiks tiems, kurie mėgsta miegoti ant kietesnio pagrindo!

Spyruoklinis čiužinys

Jausmas, lyg gulint lopšyje: būtent taip apibūdiname savo spyruoklinius čiužinius. Jie tolygiai paskirsto svorį, todėl tinka visų sudėjimų žmonėms. Pasirinkus kokybišką spyruoklinį čiužinį, tikrai pavyks saldžiai išsimiegoti!

„RELAX TigerTouch“

Tai 23 cm aukščio, vidutinio kietumo, spyruoklinis čiužinys, kurį sudaro net keli sluoksniai. Viršuje ir apačioje yra cm storio hipoalerginis, orui pralaidus putų poliuretanas, elastingas, puikiai kūną prilaikantis putų poliuretanas ir nuo drėgmės saugantis kokosų pluoštas.

Čiužinio viduryje – 13 cm storio Pocket spyruoklių sluoksnis su 5 komforto zonomis. Spyruoklės idealiai prisitaiko prie kūno, išvengiama spaudimo taškų susidarymo, nes svoris paskirstomas itin tolygiai. Spyruoklės supakuotos atskirai, todėl čiužinys negirgžda, suteikiama gera amortizacija.

Kuo ypatingi mūsų čiužiniai 80×200?

 • Galimas ortopedinis dizainas – norite išvengti kaklo, nugaros skausmų, o gal kenčiate dėl netaisyklingos laikysenos? Tokiu atveju rinkitės ortopedinius čiužinius viengulei lovai. Šie čiužiniai puikiai prisitaiko prie kūno kontūrų, išlaiko stuburą taisyklingoje padėtyje.
 • Pasirinkimas visiems skoniams – puikiai suprantame, kad vienodai visiems tinkančio čiužinio tiesiog… nėra! Būtent todėl dėmesį teikiame įvairovei. Čia galite išsirinkti individualius Jūsų poreikius 100 proc. atitinkantį produktą. Savo klientams siūlome minkštus, vidutinio minkštumo ar kietesnius čiužinius. Šie gali būti su kišenine spyruoklių sistema, kitaip vadinama „POCKET“ ar dviejų spyruoklių sistemomis – „MULTIPOCKET“. Taip pat pas mus rasite viskoelastinius, putų poliuretano bei spyruoklinius čiužinius.
 • Nepriekaištinga miego kokybė – visi mūsų čiužiniai išsiskiria tolygiu svorio paskirstymu, padeda išvengti įvairių kūno sričių spaudimo, suteikia idealią atramą nuo galvos iki kojų pirštų galiukų! Tai – patikimiausias saldaus, komfortiško, ergonomiško miego receptas.
 • Puikiai tinka vaikams – mūsų gaminami čiužiniai nealergizuoja, yra atsparūs drėgmei, gaminami iš kuo natūralesnių medžiagų, todėl puikiai tinka net itin jautriam vaikų organizmui. Galite būti ramūs: Jūsų mažylis išsimiegos be rūpesčių ir rizikos sveikatai!
 • Rūpinamės nuo gamybos iki pristatymo – esame lietuviško kapitalo įmonė, daug dėmesio ir investicijų skiriame gamybos technologijoms. Esame perfekcionistai, tad gaminiais rūpinamės nuo dizaino iki pristatymo. Tai reiškia, kad akylai sekame visus gamybos procesus ir esame visiškai užtikrinti galutine kokybe. Savo klientams suteikiame tik tokius produktus, kokius drąsiai rinktumės ir mes patys!

Dar tik svarstote apie naują čiužinį, o gal sunku išsirinkti būtent Jums tinkamiausią variantą? Kviečiame su mūsų produkcija susipažinti artimiau. Mielai papasakosime apie čiužinių subtilybes, išsamiai pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti būtent Jums geriausią variantą. Čia lietuviški čiužiniai 80×200 siūlomi tik už itin palankią kainą!

DUK

1. Kokio tipo čiužinį rinktis?

Geriausio čiužinio nėra. Pasirinkimas priklauso nuo Jūsų asmeninių pageidavimų, miegojimo padėties ir bet kokių konkrečių sveikatos problemų. Putų poliuretano ir viskoelastiniai čiužiniai yra minkštesni, padeda atpalaiduoti raumenis ir izoliuoja judesius. Tuo tarpu spyruokliniai bei lateksiniai čiužiniai pasižymi geresniu amortizavimu ir kietesne atrama kūnui.

Susisiekite su mūsų komanda ir pasiūlysime Jūsų fizinius poreikius labiausiai atitinkantį variantą.

2. Ar čiužiniai 80×200 tinka suaugusiesiems?

Taip, 80×200 cm čiužiniai idealiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiesiems, kurie miega vieni. Toks čiužinys suteikia kompaktišką, tačiau ne mažiau patogų miegamąjį paviršių.

3. Kokios medžiagos naudojamos 80×200 cm čiužiniams gaminti?

UAB „Relax čiužiniai“ parduotuvėje Jūsų laukia itin komfortiški, skirtingo kietumo ir storio vienguliai čiužiniai: jie gali būti putų poliuretano, viskoelastiniai, lateksiniai, spyruokliniai.

4. Ar turite priedų, skirtų 80×200 cm čiužiniams?

Taip, vieni svarbiausių priedų yra antčiužiniai. Mūsų parduotuvėje galite rasti platų jų pasirinkimą. Antčiužiniai papildomai apsaugo čiužiniui nuo pažeidimų, dėmių, gali suteikti patikimą atramą nugarai, jeigu čiužinys per minkštas, arba paminkštinimą, jeigu čiužinys per kietas.

5. Kiek metų tarnauja 80×200 cm čiužinys?

Kiekvienas miego produktas yra individualus, tačiau iš kokybiškų medžiagų pagamintas, dėmesingai prižiūrimas čiužinys gali patikimai tarnauti 7 – 10 metų ar dar ilgiau.

6. Kaip tinkamai prižiūrėti viengulį čiužinį?

Norėdami prailginti čiužinio tarnavimo laiką, reguliariai kaitaliokite čiužinio puses, kad nusidėvėjimas pasiskirstytų tolygiai, viena pusė netaptų labiau išgulėta, deformuota. Taip pat naudokite kokybišką čiužinio apsaugą, kad apsisaugotumėte nuo pažeidimų. dėmių ir dulkių erkučių. Laikykitės gamintojo nurodymų dėl valymo ir priežiūros, kad čiužinys kuo ilgiau išliktų optimalios būklės.

7. Kokio kietumo čiužinį rinktis vaikui?

Vaikams, kurių raumenų, skeleto sistema dar auga, rekomenduojame rinktis kietesnius čiužinius. Jie padeda prilaikyti kūną, užtikrina taisyklingą nugaros padėtį miego metu. Puikus variantas spyruokliniai arba lateksiniai čiužiniai.

8. Kokie čiužiniai 80×200 yra hipoalerginiai?

Mūsų čiužiniai yra gaminami iš saugių, nealergizuojančių medžiagų, juose nesiveisia dulkių erkutės. Tai puikus pasirinkimas žmonėms, turintiems jautrų organizmą.

Tiesa, jeigu esate alergiški lateksui, šio tipo čiužinio rinktis nerekomenduojame. Turime nemažai alternatyvų, kurios bus komfortiškos ir atitiks Jūsų fizinius poreikius.

9. Ar galiu ant dviaukštės lovos naudoti 80×200 cm dydžio čiužinį?

Taip, šie čiužiniai puikiai tinka ir dviaukštėms lovoms, jeigu atitinka šių baldų išmatavimus.

Svarbu, kad čiužinys būtų ne per mažas lovos rėmui – priešingu atveju čiužinio padėtis bus nestabili, o miegas – nepatogus.

Meniu