Čiužiniai 80X200

Filters
Čiužinys "Neptunas"
Akcija!
21 cm
Kietas
Vidutinio kietumo

Čiužinys NEPTŪNAS

Nuo 281,00179,00
Čiužinys "Fantazija"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys FANTAZIJA

Nuo 253,00185,00
Čiužinys "Venus"
Akcija!
21 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys VENUS

Nuo 259,00218,00
Čiužinys "Hard"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Kieta

Čiužinys HARD

Nuo 307,00239,00

Čiužiniai 80X200 – praktika ir komfortas

Karališkas, erdvus, minkštas ir patogus… vadovaudamiesi tokiais ir panašiais epitetais ieškome čiužinio dvigulei lovai. O kokio čiužinio reikia viengulei lovai? Čiužiniai 80×200 yra patogus, kompaktiškas ir praktiškas pasirinkimas, tačiau netruksite įsitikinti, kad čiužinys čiužiniui nelygu. Jeigu ieškote ne tik praktikos, bet ir kokybės, „Relax čiužiniai“ komanda tikrai turi sprendimą.

Rūpinamės ne tik savo klientų komfortu, poilsiu, bet ir fizine sveikata, todėl galime pasiūlyti pačius įvairiausius lietuviškus čiužinius, idealiai pritaikytus viengulėms lovoms.

Kuo ypatingi mūsų čiužiniai 80×200?

  • Galimas ortopedinis dizainas – norite išvengti kaklo, nugaros skausmų, o gal kenčiate dėl netaisyklingos laikysenos? Tokiu atveju rinkitės ortopedinius čiužinius viengulei lovai. Šie čiužiniai puikiai prisitaiko prie kūno kontūrų, išlaiko stuburą taisyklingoje padėtyje.
  • Pasirinkimas visiems skoniams – puikiai suprantame, kad vienodai visiems tinkančio čiužinio tiesiog… nėra! Būtent todėl dėmesį teikiame įvairovei. Čia galite išsirinkti individualius Jūsų poreikius 100 proc. atitinkantį produktą. Savo klientams siūlome minkštus, vidutinio minkštumo ar kietesnius čiužinius. Šie gali būti su kišenine spyruoklių sistema, kitaip vadinama „POCKET“ ar dviejų spyruoklių sistemomis – „MULTIPOCKET“. Taip pat pas mus rasite viskoelastinius, putų poliuretano bei spyruoklinius čiužinius.
  • Nepriekaištinga miego kokybė – visi mūsų čiužiniai išsiskiria tolygiu svorio paskirstymu, padeda išvengti įvairių kūno sričių spaudimo, suteikia idealią atramą nuo galvos iki kojų pirštų galiukų! Tai – patikimiausias saldaus, komfortiško, ergonomiško miego receptas.
  • Puikiai tinka vaikams – mūsų gaminami čiužiniai nealergizuoja, yra atsparūs drėgmei, gaminami iš kuo natūralesnių medžiagų, todėl puikiai tinka net itin jautriam vaikų organizmui. Galite būti ramūs: Jūsų mažylis išsimiegos be rūpesčių ir rizikos sveikatai!
  • Rūpinamės nuo gamybos iki pristatymo – esame lietuviško kapitalo įmonė, daug dėmesio ir investicijų skiriame gamybos technologijoms. Esame perfekcionistai, tad gaminiais rūpinamės nuo dizaino iki pristatymo. Tai reiškia, kad akylai sekame visus gamybos procesus ir esame visiškai užtikrinti galutine kokybe. Savo klientams suteikiame tik tokius produktus, kokius drąsiai rinktumės ir mes patys!

Dar tik svarstote apie naują čiužinį, o gal sunku išsirinkti būtent Jums tinkamiausią variantą? Kviečiame su mūsų produkcija susipažinti artimiau. Mielai papasakosime apie čiužinių subtilybes, išsamiai pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti būtent Jums geriausią variantą. Čia lietuviški čiužiniai 80×200 siūlomi tik už itin palankią kainą!

Meniu