Antčiužiniai

Filters

Ančiužiniai pagaminti Lietuvoje

RELAX antčiužiniai, pagaminti Lietuvoje naudojant kokybiškas medžiagas bei remiantis aukščiausia miegamųjų antčiužinių gamybos technologija. Siūlome įsigyti antčiužinį kuris sukurs komfortą, atliks higieninę čiužinio apsaugą ir prailgins pagrindinio čiužinio tarnavimo laiką. Antčiužiniai gaminami Lietuvoje iš įvairiausio skirtingo storio medžiagos. Gaminame individualius užsakymus, pagal nestandartinius matmenis.

Antčiužiniai – nepamainomas priedas kiekvienam čiužiniui

Antčiužinis tikrai patiks tiems, kurie savo miegui siekia suteikti dar daugiau patogumo. Taip pat tai puiki išeitis, jeigu planuojate atnaujinti seną, šiek tiek susidėvėjusį ar nepatogų čiužinį. Šiuolaikiniai, unikalios konstrukcijos, patikimos sudėties antčiužiniai gali gerokai paminkštinti čiužinį, išlyginti išgulėtas jo vietas ir miegui suteikti maksimalų komfortą.

Kviečiame įvertinti „Relax čiužiniai“ asortimentą – čia visada geros kainos, taikomos antčiužinių akcijos ir kiti puikūs pasiūlymai!

Lovos antčiužinių privalumai

Antčiužinis yra nepamainomas čiužinio komponentas. Jis užtikrina, kad savo čiužiniu galėsite naudotis dar komfortiškiau, higieniškiau ir ilgiau. Štai kokiomis savybėmis jie pasižymi:

 • Apsaugo čiužinį nuo parazitų. Neturint antčiužinio, tikėtina, kad Jūsų lovoje šeimininkauja dulkių erkutės, blakės ir tūkstančiai kitų plika akimi nematomų parazitų. Tai – išties nepageidaujami svečiai: naktį jie minta krauju, todėl tikrai nesinori su jais dalintis savo lova. Gydytojų teigimu, dulkių erkutės ypač grėsmingos alergijų turintiems, astma sergantiems žmonėms ir mažiems vaikams. O štai blakės sudirgina odą, palieka perštinčius, niežtinčius įkandimus.

  Su šia problema bent kartą gyvenime tenka susidurti daugeliui, tačiau išeitis tikrai yra. Nuo nepageidaujamų organizmų žalos gali apsaugoti kokybiški lovos antčiužiniai. Jie sudaro barjerą ir neleidžia parazitams patekti ant odos paviršiaus. Dar vienas privalumas – jie sugeria veido ir kūno riebalus, prakaito likučius, negyvas odos ląsteles: šios liekanos yra sunaikinamos skalbiant antčiužinį ir nepatenka tiesiogiai ant čiužinio. Tai reiškia, kad jame nesiveis minėtomis liekanomis mintančios blakės ir dulkių erkutės.

 • Apsaugo čiužinį nuo skysčių išsiliejimo. Lovoje dažnai ne tik miegame, bet ir mėgaujamės pusryčiais. Deja, kava, arbata ir kiti skysčiai, patekę ant čiužinio paviršiaus, gali jį sugadinti. Jei turite mažų vaikų, kurie yra pratinami prie puoduko, čiužinio apsauga gali būti itin aktuali. Kokybiškas antčiužinis patikimai apsaugos čiužinį nuo skysčio patekimo.

  Šiuolaikiniai vandeniui atsparūs čiužinių užvalkalai taip pat puikiai praleidžia orą. Taigi jie ne tik apsaugo nuo šlapimo ir kitų atsitiktinių išsiliejimų, bet ir leis gerai tekėti orui per jūsų čiužinį ir iš jo. Jei reikia išvalyti šlapimą nuo čiužinio, perskaitykite mūsų išsamią funkciją, kaip išvalyti čiužinį, kad gautumėte nuoseklių nurodymų.

 • Užtikrina komfortiškesnį poilsį ir miegą. Tinkamai parinktas antčiužinis pasižymi eile privalumų Jūsų kūnui. Jis suteikia minkštesnį pagrindą kūnui, tolygiai paskirsto svorį, padeda atpalaiduoti raumenis.

Kuo ypatingi „Relax čiužiniai“ gaminiai?

 • Įvairių tipų gaminiai kiekvieno poreikiams – savo klientams galime pasiūlyti itin populiarius lateksinius, higieninius, viskoelastinius (putų poliuretano) antčiužinius. Visi šie produktai yra saugūs, komfortiški, pasižymi puikia sudėtimi. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite antčiužinius 140X200, antčiužinius 160X200 ir dar daugiau!

 • Plačios panaudojimo galimybės – antčiužinis gali būti aktualus ne tik Jūsų miegamajame. Antčiužinį patogu patiesti ant sofos-lovos, miegant ant pripučiamo čiužinio, keliaujant kemperyje, miegant palapinėje ir kitais gyvenimiškais atvejais.

 • Tinka net jautriam organizmui – gamindami antčiužinius, visada siekiame, kad jie tiktų tiek vaikams, tiek suaugusiesiems. Ir sveikiems, ir linkusiems į alergijas. Itin dėmesingai rūpinamės savo antčiužinių sudėtimi. Kruopščiai atrenkame medžiagas, todėl produktai yra itin kokybiški, nealergizuoja, yra pralaidūs orui, užtikrina gerą oro cirkuliaciją. Nepriklausomai nuo tipo, pasirūpinome, kad mūsų antčiužiniuose neužsilaikytų drėgmė ir jie tarnautų ilgai bei patikimai. Tai idealus sprendimas net patiems jautriausiems žmonėms!

 • Ypatingas dėmesys higienai – dėl naudojamų prabangių medžiagų ir pažangių gamybos technologijų, mūsų antčiužiniai yra maksimaliai higieniški. Ši savybė leidžia dar geriau apsaugoti čiužinį ir pratęsti jo tarnavimo laiką!

 • Pagaminta Lietuvoje – esame atsakingi už savo gaminius nuo A iki Ž: antčiužinius bei čiužinius kuriame ir gaminame Lietuvoje. Daug investuojame į naujausias gamybos technologijas, todėl užtikriname neprilygstamą savo produkcijos kokybę. Mūsų tikslas – kad Jus pasiektų tik geriausi čiužiniai ir lovos antčiužiniai!

 • Lietuviški antčiužiniai: pigiau, bet ne prasčiau – Lietuvoje kuriami „Relax čiužiniai“ gaminiai savo kokybe nenusileidžia net žinomiausiems prekės ženklams. Užtikriname, kad visi mūsų siūlomi lovos antčiužiniai yra patikimi, komfortiški ir puikiai tiks bet kokio amžiaus ir poreikių žmogui.
 • Žemos kainos – Mūsų parduotuvėje Jūsų laukia visada geros kainos, antčiužinių akcijos ir individualūs pasiūlymai. Nepraleiskite!
 • Individualūs gaminiai patiems išrankiausiems – siekiame, kad kiekvienas klientas rastų tai, ko ieško. Net jei mūsų asortimente kol kas nematote norimo antčiužinio, galime Jums padėti: vykdome čiužinių ir antčiužnių gamybą pagal individualius užsakymus. Galite išsirinkti norimo svorio, kietumo ir sudėties antčiužinį pačiam geriausiam poilsiui!

Kokį antčiužinį rinktis?

Kaip minėjome, šiuo metu mūsų pirkėjai gali rinktis skirtingų tipų antčiužinius. Aptarkime svarbiausias jų savybes:

Viskoelastinis (putų poliuretano) antčiužinis – Viskoelastiniai antčiužiniai yra gaminami iš elastingo, naujos kartos porolono (ang. vadinamas Memory Foam). Šių antčiužinių didžiausias privalumas – idealus prisitaikymas prie individualios kūno formos.

Šio tipo antčiužinių veikimo principas išskirtinis: putų poliuretanas reaguoja į gulinčio žmogaus kūno šilumą ir svorį. Dėl slėgio, viskoelastinis antčiužinis yra suspaudžiamas. Taip jis prisitaiko prie unikalių kūno kontūrų ir padeda kaip niekad tolygiai paskirstyti kūno svorį. Mėgaukitės ramiu miegu ir pamirškite apie bet kokį diskomfortą prabudus!

Štai ką dar verta žinoti apie viskoelastinius antčiužinius:

 • Itin tinka žmonėms, kurie linkę prakaituoti. Putų poliuretano gaminiai nekaupia drėgmės, pasižymi vėsinančiomis savybėmis, efektyviai išgarina drėgmę. Jokio pelėsio ar nemalonaus kvapo!
 • Kokybiška oro cirkuliacija. Putų poliuretanas ne tik gerai išgarina drėgmę, bet ir suteikia optimalią oro cirkuliaciją.
 • Puiki išeitis, jeigu patiriate kūno skausmus. Atsibundate, jausdami nugaros, pečių juostos kitų kūno vietų skausmus, o galbūt turite stuburo problemų? Tokiu atveju, putų poliuretano antčiužinis gali būti itin naudingas. „Relax čiužiniai“ viskoelastiniai antčiužiniai išsiskiria savo ergonomišku dizainu, todėl suteikia kūnui taisyklingą padėtį ir veiksmingai prilaiko kaklą, nugarą, sąnarius.
 • Jokių alergenų. Pagal griežtus kokybės standartus, iš saugių, kruopščiai atrinktų medžiagų gaminami viskoelastiniai antčiužiniai yra vienas geriausių sprendimų, jeigu Jūs ar Jūsų šeimos nariai yra jautresni, linkę į alergijas.
 • Nerekomenduojami, turint mobilumo problemų. Toks antčiužinis gali būti mažiau patogus senjorams ir žmonėms, turintiems mobilumo sutrikimų – dėl specifinės sudėties, putų poliuretano antčiužinis gali būti per klampus ir stokoti patogaus pagrindo keliantis iš lovos.

Patogi alternatyva – HR antčiužinis

Jeigu pageidaujate dar didesnio patogumo, galite rinktis HR putų poliuretano antčiužinius. Jie pasižymi išskirtiniu elastingumu, todėl suteikia daugiau komforto nei standartiniai viskoelastiniai antčiužiniai. Taip pat HR antčiužinis yra geresnis pasirinkimas žmonėms, turintiems mobilumo problemų.

Lateksinis antčiužinis – šio tipo antčiužinius gaminame iš natūralaus, elastingo, tačiau labai minkšto kaučiukmedžio latekso. Tai medžiaga, kuri vertinama dėl gebėjimo išlaikyti pastovią temperatūrą, ilgaamžiškumo, atsparumo aplinkos poveikiui bei deformacijai.

Jeigu planuojate įsigyti lateksinį antčiužinį, būtina žinoti, kad tai:

 • Saugus pasirinkimas net patiems jautriausiems. Kaip ir putų poliuretano gaminiai, lateksas yra hipoalerginis: šiuose antčiužiniuose nėra palankios terpės dulkių erkučių veisimuisi, todėl toks antčiužinis yra ne mažiau saugus pasirinkimas, jei kamuoja alergija ar sergate kvėpavimo takų ligomis. Tiesa, jeigu turite alergiją lateksui, tokio antčiužinio rinktis negalima.
 • Produktas su unikalia sandara. Kiekvienas mūsų pagamintas lateksinis antčiužinis yra su pagal anatomines žmogaus kūno zonas išdėstytomis skylutėmis. Jos suteikia geresnę oro cirkuliaciją, leidžia kūnui lengviau kvėpuoti, todėl atsibusite tinkamai pailsėję.
 • Puiki išeitis sveriantiems šiek tiek daugiau. Latekso antčiužiniai (kaip ir čiužiniai) itin tolygiai paskirsto svorį, leidžia išlaikyti kūną taisyklingoje padėtyje. Ši savybė gali tapti tikru išsigelbėjimu žmonėms, sveriantiems daugiau arba poroms, kurių svorio skirtumas gana didelis.
 • Ypač ilgaamžis gaminys. Lateksas yra patvari, dėvėjimuisi, mechaniniams pažeidimams atspari medžiaga, todėl net ir dažnai eksploatuojant bei skalbiant, tinkamai prižiūrimas latekso antčiužinis tarnaus ilgus metus (5-10 metų ir ilgiau).
 • Netinkamas pasirinkimas, jeigu esate linkę gausiai prakaituoti. Nors lateksas nekaupia drėgmės, tai gana šilta medžiaga. Ji netiks, jeigu jautriai reaguojate į šilumą ir gausiai prakaituojate miego metu.
 • Nerekomenduojama, jeigu esate jautrūs kvapams. Tiek natūralus, tiek sintetinis lateksas dažniausiai pasižymi specifiniu kvapu, kuris, nors ir nėra žymus, yra gana sunkiai pašalinamas.

Tiek putų poliuretano, tiek HR, tiek lateksniai mūsų siūlomi antčiužiniai nepriekaištingai išlaiko savo formą, nesideformuoja ir visą naudojimo laiką išlieka itin komfortiški!

Išsamios specialistų konsultacijos

Domina lovos antčiužiniai, tačiau nesate užtikrinti, kokio tipo antčiužinis geriausiai atitinka išskirtinius Jūsų poreikius? Nesijaudinkite, į pagalbą ateis mūsų specialistai! „Relax čiužiniai” – tai vieta, kurioje koja kojon žengia ilgametė profesinė patirtis, teorinės žinios ir noras klientams suteikti išskirtinę poilsio kokybę. Kviečiame į profesionalią konsultaciją – išsamiau papasakosime apie skirtingus antčiužinius, jų privalumus ir trūkumus bei padėsime rasti Jums tinkamiausią sprendimą.

„Relax čiužiniai“ parduotuvėje klientų laukia šiltas, nuoširdus ir visada profesionalus aptarnavimas. Čia siūlomi kokybiški antčiužiniai pigiau: kad ir kokie būtų Jūsų poreikiai, turėsime ką pasiūlyti!

Meniu