Viskoelastiniai (poroloniniai) čiužiniai

Filters
Čiužinys "Hard"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Kieta

Čiužinys HARD

Nuo 307,00239,00

Prie kūno formų prisitaikantys viskoelastiniai čiužiniai

Senasis čiužinys jau atgyveno, o gal tiesiog dairotės efektyvaus sprendimo komfortiškesniam nakties miegui? Kad ir kokios būtų aplinkybės, galime Jums padėti. Kviečiame susipažinti su lietuviškos gamybos viskoelastiniais čiužiniais. Jie gali būti būtent tai, ko ieškote!

Viskoelastiniai čiužiniai, taip pat žinomi kaip poroloniniai čiužiniai, yra gaminami iš elastingo porolono, dar vadinamo Memory Foam.. Tai čiužiniai, kurių išskirtinumas – gebėjimas prisitaikyti prie Jūsų kūno formos.

Kaip tai veikia?

Anksčiau viskoelastinė medžiaga buvo naudojama kosmoso tyrimams ir astronautų reikmėms, vėliau pritaikyta ligoninėse, pacientų komfortui. O šiandien viskoelastiniai čiužiniai prieinami kiekvienam.

Jų veikimo principas unikalus: Memory Foam medžiaga reaguoja į Jūsų kūno šilumą ir svorį. Dėl kūno slėgio ši medžiaga yra suspaudžiama. Tokiu būdu suminkštinamas čiužinys prisitaiko prie kūno kontūrų ir tolygiai paskirsto kūno svorį. Tai padeda atpalaiduoti raumenis, užtikrina ergonomišką kūno padėtį ir optimalų poilsį. Nelikus slėgio, čiužinys grįžta į pirminę savo formą.

Kokiais dar privalumais išsiskiria viskoelastiniai čiužiniai?

Kaip minėta, viskoelastiniai čiužiniai susilaukia nemažai populiarumo dėl gebėjimo prisitaikyti prie Jūsų kūno, tačiau tai – dar ne viskas. Štai ką verta žinoti apie Memory Foam čiužinius:

  • Tai puikus sprendimas, jeigu esate linkę smarkiai prakaituoti. „Relax čiužiniai” siūlomi viskoelastiniai čiužiniai maloniai vėsina kūną, padeda išgarinti drėgmę.
  • Tinka kenčiantiems dėl nugaros skausmų. Kovojate su nugaros skausmais, turite stuburo problemų? Turime puikių naujienų: galime pasiūlyti Jums viskoelastinius čiužinius, kurie pasižymi ergonomišku dizainu ir puikiai prilaiko kūną. Užtikrinama puiki atrama Jūsų kaklui, nugarai, sąnariams ir visam kūnui, todėl Jūsų miegas bus lengvas, patogus ir atsibusite jausdamiesi išties pailsėję!
  • Pralaidūs orui. Dėl savo unikalios sandaros viskoelastiniai čiužiniai pasižymi oro cirkuliacija. Tai reiškia, kad čiužinyje nesikaups drėgmė ir neatsiras pelėsis.
  • Čiužiniai, kurie nealergizuoja. Pagal griežtus kokybės standartus, iš saugių, kruopščiai atrinktų medžiagų pagaminti poroloniniai čiužiniai yra atsparūs dulkių erkutėms ir puikiai tinka į alergijas likusiems žmonėms: tiek suaugusiems, tiek vaikams!
  • Ilgaamžis pasirinkimas. Mūsų siūlomi čiužiniai išlaiko savo formą, nesideformuoja ir patikimai tarnauja ilgus metus.

Kaip pasirinkti čiužinį?

Galime pasiūlyti skirtingo kietumo viskoelastinius čiužinius. Renkantis čiužinio kietumą, atkreipkite dėmesį, kad minkštesnis čiužinys nebūtinai garantuoja didesnį patogumą miego metu. Ekspertai įspėja, kad pasirinkus per minkštą čiužinį, gali įsiskaudėti tas kūno vietas, kurios anksčiau miegoti nė kiek netrukdė. Esminis kriterijus – kad čiužinys puikiai atitiktų Jūsų miego formą. Kitu atveju gali kamuoti kaklo, pečių juostos, nugaros skausmai, energijos trūkumas ir prasta savijauta.

Todėl, jeigu nesate tikri, kokio kietumo čiužinio pageidaujate, paprašykite specialistų patarimo. „Relax čiužiniai” komanda įvertins Jūsų miego įpročius ir padės pasirinkti Jums tinkamiausią produktą. Mūsų čiužinių išmatavimai taip pat yra patys įvairiausi: Jūsų laukia dviguliai ir vienguliai viskoelastiniai čiužiniai, kurie puikiai tiks vaikams, poroms ir turintiems išskirtinių ortopedinių poreikių.

„Relax čiužiniai” komanda savo klientams siūlo lietuvių gamybos viskoelastinius čiužinius. Kokybė mums didžiausias prioritetas, todėl dalyvaujame čiužinių kūrimo ir gamybos procese. Visi mūsų siūlomi poroloniniai čiužiniai gaminami pagal itin griežtus reikalavimus, naudojant šiuolaikines technologijas ir kruopščiai atrinktas, sertifikuotas medžiagas.

Atkaklių pastangų, teorinių žinių taikymo ir nuolatinio tobulėjimo rezultatas – Jums ir aplinkai draugiški čiužiniai, kurie dovanoja komfortą visai šeimai. „Relax čiužiniai” produktai yra derinami prie kiekvieno individualių poreikių, todėl tikrai padėsime surasti sprendimą Jūsų ramiam nakties miegui!

Putų poliuretano čiužiniai ir 3 dažniausiai užduodami klausimai

Internete sklando daugybė klaidingų įsitikinimų ir mitų apie viskoelastinius čiužinius. Siekiant juos išsklaidyti, pateikiame atsakymus į kelis Jūsų dažniausiai užduodamus klausimus:

Ar putų poliuretano čiužiniai skatina prakaitavimą?

Šiuolaikiški, iš inovatyvių medžiagų pagaminti viskoelastiniai čiužiniai yra komfortiški. Jie maloniai vėsina kūną ir neskatina prakaitavimo.

Ar šie čiužiniai nėra toksiški?

Europos Sąjunga taiko labai griežtus standartus čiužinių sudėčiai, todėl viskoelastiniai čiužiniai yra gaminami tik iš saugių, visus reikalavimus atitinkančių medžiagų ir nėra toksiški, nedirgina, nealergizuoja. Ant jų saugu miegoti net vaikams!

Ar spyruokliniai čiužiniai tikrai nėra patogesnis variantas, lyginant su viskoelastiniais čiužiniais?

Nors spyruoklinis čiužinys buvo mėgstamiausias pirkėjų pasirinkimas daugelį dešimtmečių, putų poliuretano čiužiniai tampa vis populiaresni dėl teikiamo patogumo ir kūno atramos. Viskoelastiniai čiužiniai puikiai prilaiko kūną, suteikia ne mažiau kokybišką atramą stuburui. Jie nesideformuoja, ilgus metus išlaiko pirminę savo formą. Taigi, vienodai geras gali būti tiek spyruoklinis, tiek viskoelastinis čiužinys.

Meniu