Didmeninė čiužinių, antčiužinių gamyba – čiužinių gamintojai „Relax čiužiniai”

lova

Išskirtiniai lietuvių gamybos čiužiniai, pritaikyti išskirtinai Jums. Apgaubiantys visą kūną ir padedantys greičiau nukeliauti saldžių sapnų link. O jei dar už itin gerą kainą… Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Šiandien rinktis tarp komforto ir žemos kainos nebereikia: mėgautis kokybišku poilsiu gali kiekvienas.

Čiužinių gamintojai „Relax čiužiniai” savo klientams gali pasiūlyti aukščiausios klasės viengulius ir dvigulius čiužinius bei antčiužinius. Turime pačių įvairiausių išmatavimų gaminių: 80×200, 90×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200 bei nestandartinius čiužinius.

Trumpai apžvelkime populiariausius „Relax čiužiniai” gaminius:

Spyruokliniai čiužiniai – siūlome įvairių tipų spyruoklinius čiužinius. Pavyzdžiui, galite rinktis su kišenine spyruoklių sistema, kitaip vadinama „POCKET“ ar dviejų spyruoklių sistemomis – „MULTIPOCKET“. Spyruokliniai čiužiniai puikiai amortizuoja, idealiai paskirsto kūno svorį ir yra ypač ergonomiški.

Viskoelastiniai čiužiniai – šie čiužiniai gaminami iš elastingo porolono. Jie dar vadinami „Memory Foam” čiužiniais. Ši medžiaga reaguoja į kūno temperatūrą ir svorį, todėl išskirtinai gerai prisitaiko prie miegančiojo kūno kontūrų.

Ortopediniai čiužiniai – norite išvengti kaklo, nugaros skausmų, o gal kenčiate dėl netaisyklingos laikysenos? Tokiu atveju rinkitės ortopedinius čiužinius. Šie čiužiniai puikiai prisitaiko prie kūno kontūrų, išlaiko stuburą taisyklingoje padėtyje.

Nestandartiniai čiužiniai – kartais maksimaliam komfortui standartinių sprendimų neužtenka. Jeigu ieškote individualios gamybos, nestandartinio dydžio čiužinių, galime Jums padėti. Savo nuožiūra galite pasirinkti ilgį, plotį, aukštį, audinį bei kitas sudedamąsias medžiagas. Pagaminsime čiužinį pagal visus Jūsų pageidavimus!

Antčiužiniai – jie atlieka išties svarbias funkcijas: užtikrina komfortiškesnį poilsį ir miegą, suteikia minkštesnį pagrindą miegui, patikimai saugo pagrindinį čiužinį nuo pažeidimo, sutepimo ir gerokai pailgina Jūsų čiužinio tarnavimo trukmę.

Kokio kietumo čiužinį rinktis?

Čiužinių gamintojai pataria atkreipti dėmesį į tam tikras čiužinių ypatybes. Pavyzdžiui, minkšti čiužiniai puikiai tinka žmonėms, kurie patiria skausmą nugaros, klubų srityse. Putų poliuretano minkštas čiužinys gali sumažinti ir palengvinti skausmą šiose kūno vietose. Jeigu miegate ant šono, minkštesnis čiužinys taip pat yra geras pasirinkimas.

Tuo tarpu, jeigu turite viršsvorio arba dažniau miegate ant pilvo ar nugaros, patariama rinktis kietesnius (vidutinio kietumo ir kietus) čiužinius. Jie nesideformuoja, lėčiau dėvisi ir užtikrina ramų miegą.

Labai kieti čiužiniai taip pat tinka miegantiems ant pilvo/nugaros. Jie rekomenduojami, jeigu skundžiatės netaisyklinga laikysena, nugaros, sąnarių skausmais.

Renkantis čiužinį, nepriklausomai nuo jo kietumo, patariama pasidomėti, ar yra integruotos 7 anatominės zonos. Šios zonos leidžia kūnui geriau prisitaikyti prie čiužinio, palaiko taisyklingą kūno padėtį. Toks čiužinys neįdubs, prilaikys kūną įvairiose padėtyse. Anatominės zonos yra svarbios visam mūsų kūnui, tačiau labiausiai – pečių juostai, juosmens, dubens sritims, stuburui.

Didmeninė čiužinių gamyba ir individualus dėmesys

Tikime, kad vienas svarbiausių čiužinių gamybos prioritetų – dėmesys kiekvienai detalei. Patyrę mūsų specialistai atidžiai prižiūri gamybos procesą ir pro akis nepraleidžia nė vienos smulkmenos. Lietuviški čiužiniai gaminami pasitelkus naujos kartos technologijas, todėl užtikrinamas maksimalus patogumas.

Visi mūsų produktai džiugina savo kokybe: čiužiniai itin tolygiai paskirsto svorį ir kiekvienam suteikia optimalią atramą nuo galvos iki pirštų galiukų! Pamirškite apie įvairių kūno vietų miegą, spaudimą, blaškymąsi ir kitus nemalonumus. Lietuviški „Relax čiužiniai” – tai laiko ir klientų patikrintas saldaus nakties miego receptas.

Tikime, kad kokybiškų čiužinių ir antčiužinių gamyba neturi būti labai brangi: komfortu gali mėgautis visi. Jeigu ieškote išties patikimų, ilgaamžių, patogių čiužinių visai šeimai, kviečiame apsilankyti mūsų fizinėje arba internetinėje parduotuvėje. Jūsų laukia platus asortimentas, visada žemos kainos, patrauklios nuolaidos ir kiti viliojantys pasiūlymai!

Apie mūsų komandą

„Relax čiužiniai” – tai žinios, patirtis, dėmesys inovacijoms ir noras pristatyti aukščiausios kokybės lietuviškus čiužinius ir antčiužinius. Tai lietuviškas prekės ženklas, kurio įkūrėjai – du broliai, turintys ilgametę darbo čiužinių gamyboje ir prekyboje patirtį. Džiaugiamės klientų susidomėjimu ir plečiame savo veiklą: pradėjome nuo čiužinių ir antčiužinių gamybos privatiems asmenims, o šiandien mūsų gaminius galite rasti daugelyje Lietuvos baldų ir čiužinių parduotuvių.

Nors vykdome didmeninę gamybą, kiekvienu savo klientu pasirūpiname kaip artimu bičiuliu. Visada pasiūlysime itin platų gaminių asortimentą teisingomis kainomis!

Plačiau apie mus galite skaityti čia.

Meniu