Apie mus

Relax čiužiniai idėja gimė dar 2015 metais. Du broliai – įmonės UAB “Relax čiužiniai” įkūrėjai, daug metų dirbę čiužinių gamyboje ir prekyboje. Išanalizavę Lietuvos rinką, pastebėta, kad prekyba vyksta daugiausia Lenkiškais čiužiniais ir antčiužiniais, nesuteikiama pakankamai informacijos apie produktus, kokybę ar jų kilmę, todėl remiantis sukaupta ilgamete patirtimi ir pasidomėję aukščiausiomis gamybos technologijomis nusprendėme tiekti Lietuvoje gamintus kokybiškus produktus su išsamia produkto informacija, galimybe gauti nemokamą konsultaciją bei išskirtiniu matmenų ir užvalkalų pasirinkimu individualiems užsakymams.
Pradėjus individualią veiklą čiužiniai ir antčiužiniai buvo tiekiami tik privatiems asmenims, bet 2018 metais veikla ėmė sparčiai plėstis ir pradėjo tiekti savo gaminius Lietuvos baldų, čiužinių prekybos vietoms. 2020 metais didėjant pirkėjų srautui veikla buvo perorientuota į didmenine prekyba užsiimančią įmonę – UAB “Relax čiužiniai”, kuri šiuo metu tiekia savo gaminius daugiau nei dešimčiai Lietuvos baldų ir čiužinių parduotuvių.

Sėkmės paslaptis:
Platus čiužinių, antčiužinių ir užvalkalų asortimentas, tinkamas kainos ir kokybės santykis, rūpinimasis klientu, suteikiant jam aukščiausios kokybės produktą už teisingą kainą.

Mūsų misija:
Skatinti Lietuvos ekonomiką vystant būtent Lietuvoje gaminamus aukščiausios kokybės gaminius, užtikrinant visapusišką klientų aptarnavimą.

Vizija:
Suteikti kokybiškus gaminius visiems Lietuvos gyventojams, remiantis jų sveikatos būkle, alergijos požymiais ir miego būsena. Taip pat savo gaminius siekiame plėsti į kitas užsienio šalis.

Rekomenduojame

Meniu