Čiužiniai 180X200

Filters
Čiužinys "Fantazija"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys FANTAZIJA 180X200

Nuo 414,00330,00
Čiužinys "Hard"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Kieta

Čiužinys HARD 180X200

Nuo 432,00345,00
Čiužinys "Venus"
Akcija!
21 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys VENUS 180X200

Nuo 473,00381,00

Čiužiniai 180X200 – Jūsų karališkam patogumui

Ieškote maksimalaus komforto ir ilsėtis norite tikrai nevaržomai? Tokiu atveju specialistai rekomenduoja didesnio išmatavimo čiužinius. Štai čiužiniai 180×200 – idealus pasirinkimas. Tai vienas didžiausių čiužinių išmatavimų, skirtas vertinantiems patogumą ir gerą nakties miegą. Jeigu apie tai svajojate ir Jūs, turime gerą žinią: šiandien ši prabanga prieinama kiekvienam iš mūsų. Kviečiame apie mūsų čiužinius sužinoti daugiau!

Kodėl ekspertai rekomenduoja rinktis 180X200 čiužinį?

  • Netrikdomas nakties miegas – kad ir kaip vertintumėte savo antrą pusę, visiems puikiai pažįstamas jausmas, kai ankstyvomis nakties valandomis mus pažadina miegančiojo judesiai, blaškymasis kitoje lovos pusėje. 180×200 čiužiniai gaminami taip, kad šio judėjimo visai nejaustumėte. Tai garantuoja tolygų svorio paskirstymą ir ramų Jūsų miegą be jokių nemalonių prabudimų.
  • Platus pasirinkimas – pas mus galite įsigyti pačius įvairiausius čiužinius: minkštus, vidutinio minkštumo ar kietesnius. Su kišenine spyruoklių sistema, kitaip vadinama „POCKET“ ar dviejų spyruoklių sistemomis – „MULTIPOCKET“. Taip pat parduodame viskoelastinius, putų poliuretano be spyruoklinius čiužinius.
  • Geresnė fizinė savijauta – tyrimai rodo, kad miegas ankštesnėje lovoje ant mažesnio čiužinio, gali sutrikdyti Jūsų kraujotaką, mat mažesnės erdvės sąlygomis esame linkę nevalingai susiriesti, miegoti netinkamoje padėtyje. Tai kelia papildomo streso sąnariams ir visam kūnui, neretai pabundama su nutirpusiomis galūnėmis. Tuo tarpu 180×200 išmatavimo čiužiniai suteikia didelį plotą patogiam miegui ir idealiai kraujo cirkuliacijai. Tai reiškia, kad rytą pasitiksite jausdamiesi gerokai žvalesni!
  • Lietuviškas verslas – esame lietuviško kapitalo įmonė, todėl įsitraukiame į čiužinių gamybą nuo A iki Ž. Savo klientams teikiame tik itin moderniomis technologijomis pagamintus lietuviškus čiužinius su kokybės garantija.
  • Saugumas – jokio drėgmės kaupimosi ir alergijų rizikos: natūralumas – mūsų prioritetas. Čiužiniai, kuriuos gaminame yra saugūs net labai jautriems, alergiškiems žmonėms, tiek suaugusiesiems, tiek vaikams.

Kokybė yra didžiausias mūsų komandos prioritetas. Kiekvieno čiužinio dizainą kuria kvalifikuoti miego ekspertai, gamyboje diegiamos moderniausios technologijos, todėl visada sukuriamas puikus rezultatas. Džiaugiamės, kad vis daugiau vartotojų renkasi itin lietuviškus 180×200 čiužinius ir mėgaujasi karališku poilsiu be jokių kompromisų.

Mūsų populiariausi čiužiniai 180X200

Putų poliuretano čiužiniai

Pristatome itin komfortiškus, 180×200 išmatavimo putų poliuretano čiužinius:

  • „Lėja“ – šio 23 cm aukščio čiužinio viršutinį sluoksnį sudaro putų poliuretanas. Apatiniame sluoksnyje yra natūralaus kokoso pluoštas bei padidinto elastingumo, kietesnis putų poliuretanas. Tai optimalus variantas mėgstantiems kietesnius, tačiau komfortiškus čiužinius.

  • „Neptūnas“ – 21 cm aukščio, elastingas čiužinys, kurio viršutinį sluoksnį sudaro putų poliuretanas, o apatinį – POCKET spyruoklių blokas. Neabejojame: šis elastingas ir patogus čiužinys taps nepamainomu Jūsų miego palydovu!

Spyruokliniai čiužiniai

Jeigu ieškote spyruoklinio čiužinio, Jums gali patikti:

  • „RELAX“ – spyruoklinis vidutinio kietumo, 22 cm aukščio čiužinys, kuris puikiai prilaiko ir amortizuoja kūną. Puikiai tinka visiems, ieškantiems patogaus nakties poilsio, tačiau ypač rekomenduojamas jautriems, į alergijas linkusiems žmonėms: šis čiužinys pasižymi antialerginėmis savybėmis, nekaupia drėgmės, užtikrina gerą oro cirkuliaciją.

  • „Fantazija“ – 19 cm aukščio, spyruoklinis čiužinys su net 5-iomis komforto zonomis. Nepriklausomai nuo miegančio žmogaus svorio, jis puikiai prisitaiko prie kūno, gerai sugeria partnerio judesius ir užtikrina gerą miego kokybę.

Viskoelastiniai čiužiniai

  • „Hard“ – kietesnis, 19 cm aukščio čiužinys, rekomenduojamas žmonėms, patiriantiems kūno skausmus. Dėl unikalios sandaros, šis miego produktas padeda išsaugoti taisyklingą kūno padėtį ilsintis. Dėl į kūno šilumą reaguojančių viskoelastinių putų, čiužinys geba idealiai prisitaikyti prie kiekvieno kūno linkio. Patogu ir naudinga sveikatai!

Nepriklausomai nuo čiužinio tipo ir aukščio, užtikriname, kad mūsų asortimente rasite tik aukščiausios kokybės, itin komfortiškus čiužinius, kurie tiks ir vaikui, ir suaugusiajam.

Vis dar sunku apsispręsti? Čiužiniai 180×200 – išties puikus pasirinkimas. Kviečiame patiems įsitikinti „Relax čiužinių“ privalumais (susiekite dabar!): suteiksime Jums eksperto patarimą, be to, pas mus rasite pasaulinio lygio gaminius itin palankiomis kainomis!

Meniu