Spyruokliniai čiužiniai

Filters
Čiužinys "Neptunas"
Akcija!
21 cm
Kietas
Vidutinio kietumo

Čiužinys NEPTŪNAS

Nuo 281,00179,00
Čiužinys "Fantazija"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys FANTAZIJA

Nuo 253,00185,00
Čiužinys "Venus"
Akcija!
21 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys VENUS

Nuo 259,00218,00

Spyruokliniai čiužiniai – maksimalus komfortas už kiekvienam prieinamą kainą

Šiandienos rinkoje čiužinių asortimentas ypač platus: ką išsirinkti ras ir prabangos mėgėjai, ir norintys sutaupyti. Vis dėlto, tiek vienu, tiek kitu atveju prioritetas turėtų būti teikiamas patogumui. Jeigu ieškote komforto ir ramaus nakties miego už mažesnę kainą, spyruokliniai čiužiniai – puikus pasirinkimas. Jie puikiai amortizuoja, paskirsto kūno svorį, užtikrina oro cirkuliaciją, džiugina ergonomišku dizainu ir optimalia kaina.

Spyruoklinio čiužinio pasirinkimas turi daug privalumų. Aptarkime pagrindinius iš jų.

Garantuoja tinkamą oro cirkuliaciją

Kadangi čiužinys turi artimą sąlyti su kūnu, jis turi pasižymėti puikia oro cirkuliacija – tai leidžia išgarinti drėgmę, padeda išvengti pelėsio atsiradimo ir neleidžia daugintis bakterijoms. Dėl unikalios sandaros, čiužiniai su spyruoklėmis yra pralaidūs orui, juose nesikaupia drėgmė, palaikoma maloni temperatūra ir patogu miegoti ne tik žiemą, bet ir karštomis vasaros naktimis.

Yra labai patvarūs ir ilgaamžiai

Patvarumas – dar vienas svarbus veiksnys renkantis čiužinius. Spyruoklinių čiužinių tarnavimo laikas siekia 8-10 metų. Tinkamai prižiūrint ir valant, juos galima naudoti daugiau nei dešimtmetį. Tai gerokai ilgiau, lyginant su daugeliu kitų populiarių čiužinių: pavyzdžiui, „Memory foam” porolono čiužiniai gali tarnauti iki 4-5 metų.

Tai svarbu kalbant apie patvarumą: štai „Memory foam” čiužinys prisitaiko ir ilgainiui įgauna Jūsų kūno formą. Skamba inovatyviai, tačiau tai gali būti nepatogu, jeigu Jūsų kūno tipas pasikeis (pavyzdžiui, priaugsite/numesite svorio). Todėl, norint ilgaamžiškumo ir patogumo, savo formą išlaikantys spyruokliniai čiužiniai yra saugus variantas.

Turi antibakterinių savybių

Nors miegamasis ir lova turėtų būti švariausia būsto vieta, netinkamai parinktas čiužinys gali tapti puikiais „namais” dulkių erkutėms, bakterijoms ir mikroorganizmams.

Mūsų siūlomi spyruokliniai čiužiniai išsiskiria puikiomis antibakterinėmis savybėmis. Dėl unikalios sudėties, jie nealergizuoja, nėra tinkamos terpės bakterijoms veistis, todėl išvengsite negalavimų ir mėgausitės miegamojo švara. Dar vienas privalumas – spyruoklinius čiužinius lengviau valyti ir prižiūrėti.

Prilaiko ir amortizuoja kūną

Tenka girdėti nusiskundimų, kad iš gilaus nakties miego pažadina partnerio judesiai kitoje lovos pusėje. Ar ir Jums pažįstama tokia situacija? Tai ženklas, kad naudojate netinkamą čiužinį, kuris nepaskirsto svorio ir tinkamai neamortizuoja kūno.

Mūsų čiužiniai pasižymi puikiu svorio paskirstymu. Jie tinka praktiškai visiems kūno tipams. Naudojant tokį čiužinį, užtikrinamas aukštas komforto lygis ir pavyksta kokybiškai išsimiegoti.

Tinka turintiems nugaros problemų

Šie čiužiniai yra ergonomiški, todėl puikiai tiks ir žmonėms, kurie kenčia nuo nugaros skausmų ar stuburo problemų. Šie čiužiniai suteikia optimalią atramą ir gerina nugaros būklę: atsibusite be skausmo, puikiai pailsėję!

Puikus kainos ir kokybės santykis

Tikriausiai sutiksite, kad perkant čiužinį, kaina yra svarbus ir svarus veiksnys. Lyginant su daugeliu kitų čiužinių tipų, spyruokliniai išsiskiria žemesne kaina, todėl puikiai tinka pirkėjams, kurie ieško ekonomiško varianto, tačiau vis tiek nori džiaugtis ramiu nakties poilsiu.

Užtikrinama gaminių įvairovė

Žinoma, perkant bet kokio tipo čiužinį, būtina įsitikinti jo patikimumu. „Relax čiužiniai” siūlomi produktai pasižymi itin aukšta kokybe: gamybai naudojamos kruopščiai atrinktos medžiagos, visi čiužiniai testuojami, todėl galutinis rezultatas išties nenuvilia. Kviečiame su mūsų produkcija susipažinti artimiau. Puikiai suprantame, kad vieno idealaus ir universalaus čiužinio nėra, todėl teikiame pasirinkimų visiems skoniams. Čia rasite visų išmatavimų spyruoklinius ir kitų tipų čiužinius.

Užsukite – mūsų konsultantai dar plačiau papasakos apie spyruoklinių čiužinių subtilybes, išsamiai pakonsultuos ir padės rasti būtent Jums geriausią variantą labai palankiomis kainomis!

Meniu