Čiužiniai 160X200 išpardavimas

Filters
Čiužinys "Fantazija"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys FANTAZIJA 160X200

Nuo 383,00308,00
Čiužinys "Hard"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Kieta

Čiužinys HARD 160X200

Nuo 404,00323,00
Čiužinys "Venus"
Akcija!
21 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys VENUS 160X200

Nuo 418,00337,00

Čiužiniai 160X200 išpardavimas – už dar palankesnę kainą!

Esame patyrę miego meistrai, o mūsų misija – suteikti Jums kuo didesnį komfortą ir nepriekaištingą poilsį tiek mintims, tiek kūnui. Jeigu ilsėtis norite nevaržomai, rekomenduojame čiužinius 160×200. Tai itin komfortiški, lietuvių gamybos čiužiniai, pasižymintis puikia ergonomika, ilga tarnavimo trukme ir patogumu. Skelbiame išpardavimą: šiuo metu čiužiniai 160×200 parduodami itin palankiomis kainomis ir yra prieinami kiekvienam!

Kviečiame apie unikalius ir modernius mūsų čiužinius sužinoti daugiau.

Kodėl verta rinktis 160X200 čiužinį?

  • Siūlome įvairių tipų čiužinius – pas mus galite įsigyti lietuviškus čiužinius kiekvieno skoniui: dideliems ir mažiems, vertinantiems minkštumą ir turintiems stuburo problemų. Siūlome minkštus, vidutinio minkštumo ir kietesnius čiužinius. Jie gali būti su kišenine spyruoklių sistema, kitaip vadinama „POCKET“ ar dviejų spyruoklių sistemomis – „MULTIPOCKET“. Taip pat galite rinktis itin komfortiškus ir populiarius viskoelastinius, putų poliuretano bei spyruoklinius čiužinius.
  • Miegas be rūpesčių – čiužiniai gaminami taip, kad puikiai amortizuotų judesius ir tolygiai paskirstytų miegančiųjų svorį. Tai reiškia, kad Jūs nejausite antrosios pusės judesių ar blaškymosi kitoje čiužinio pusėje ir išvengsite nemalonių prabudimų ankstyvą nakties valandą. Ergonomiška čiužinio sandara garantuoja puikią atramą kūnui, be jokių spaudimo taškų ir streso Jūsų raumenims bei sąnariams. Pamirškite prabudimą skaudančia nugara ar nutirpusiomis galūnėmis – mūsų čiužiniai garantuoja puikią kraujo cirkuliaciją, todėl rytą pasitiksite žvalūs ir puikiai pailsėję!
  • Lietuviška kokybės garantija – esame lietuviškas verslas, atidžiai reguliuojame ir prižiūrime visus gamybos procesus. Investuojame į pažangiausias čiužinių ir antčiužinių gamybos technologijas, todėl mūsų klientai gali džiaugtis moderniais, kokybiškais gaminiais itin palankiomis kainomis!
  • Draugiški sveikatai – kokybė yra didžiausias mūsų prioritetas, todėl čiužiniai kuriami ir gaminami galvojant apie natūralumą ir individualius klientų poreikius. Būtent dėl to jie pasižymi puikiu pralaidumu orui bei puikiu vedinimu. Mūsų čiužiniuose neužsilaiko drėgmė, jie apsaugoti nuo dulkių erkučių, tad tinka jautriam, į alergijas linkusiam organizmui bei patiems mažiausiems šeimos nariams!

Vis dar sunku apsispręsti? Kviečiame išsamiau susipažinti su „Relax čiužinių“ privalumais: pas mus rasite ne tik profesionalų patarimą ir pasaulinio lygio produktus, bet ir puikias nuolaidas. Netrukus įsitikinsite, kad čiužiniai 160×200 – išties puikus pasirinkimas poilsiui be jokių kompromisų!

Meniu