Čiužiniai 160X200 išpardavimas

Filters
Čiužinys "Fantazija"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys FANTAZIJA 160X200

Nuo 383,00308,00
Čiužinys "Hard"
Akcija!
19 cm
Vidutinio kietumo
Kieta

Čiužinys HARD 160X200

Nuo 404,00323,00
Čiužinys "Venus"
Akcija!
21 cm
Vidutinio kietumo
Vidutinio kietumo

Čiužinys VENUS 160X200

Nuo 418,00337,00

Čiužinio pirkimo gidas

Dažnai tenka sulaukti pirkėjų klausimo – „Koks čiužinys pats geriausias?“. Deja, vieno universalaus atsakymo į šį klausimą pateikti negalime. Čiužinio patogumą atliepia skirtingi žmonių poreikiai. Vieni ieško minkštesnio pagrindo, kiti nori malšinti kūno skausmus ar laikysenos problemas.

Kad nepasimestumėte tarp pasirinkimų gausos, dalinamės praktiniu gidu, kuris padės perkant čiužinį.

1. Rinkitės čiužinį pagal miego poreikius

Čiužinio tipas lemia jo elastingumą, vėsinimą, atsparumą deformacijai ir net įtaką bendrai fizinei savijautai. Siūlome populiariausių tipų čiužinius, todėl kiekvienas ras sau patogiausią.

 • Norintiems geros amortizacijos: patiks spyruokliniai čiužiniai. Šio tipo čiužiniuose sumontuotos Pocket spyruoklės – kiekviena jų supakuota į atskirą maišelį, todėl nesiliečia tarpusavyje, negirgžda. Spyruoklinis čiužinys suteikia švelnaus supimo pojūtį, gerai amortizuoja. Puikiai tinka net žmonėms, kurie sveria šiek tiek daugiau. Toks čiužinys gerai sugeria drėgmę, užtikrina gerą oro cirkuliaciją ir per daug nešildo miegant.
 • Mėgstantiems miegoti minkščiau ir šilčiau: verta įsigyti putų poliuretano čiužinį. Tai jaukūs, minkštesni čiužiniai, kurie sugeria judesius, prisitaiko prie kūno linijų, prilaiko, neįdumba. Mūsų asortimente esantys putų poliuretano čiužiniai 160×200 yra hipoalergiški: jie atsparūs pavojingiems mikroorganizmams, dulkių erkutėms, bakterijoms. Populiarus ir pasiteisinantis pasirinkimas, kuris patinka tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.
 • Ieškantiems kietesnio miego pagrindo: rekomenduojami lateksiniai čiužiniai. Siūlome čiužinius iš natūralaus latekso, kuris gaminamas iš kaučiukmedžio. Jie pasižymi vėsinančiomis savybėmis, suteikia stabilų pagrindą miegui, yra kietesni, tačiau be galo patogūs: ilsintis ant lateksinio čiužinio, pavyks išlaikyti taisyklingą laikyseną, čiužinys ilgai neįdubs, nesideformuos. Dar vienas latekso privalumas – tai natūraliai vėsinanti medžiaga, kuri nekaupia drėgmės, nedirgina odos.
 • Vertinantiems komfortą: puikus pasirinkimas viskoelastiniai čiužiniai 160×200. Jie pagaminti iš išskirtinės medžiagos, kuri reaguoja į tokius dirgiklius, kaip kūno temperatūra ir svoris. Ji maloniai apglėbia kūną, švelniai šildo, malšina kūno skausmus ir padeda atpalaiduoti raumenis po sunkios darbo dienos. Viskoelastinis čiužinys 160×200 labai patiks žmonėms, kurie sveria ne daugiau nei 100-120 kg. ir vertina minkštesnį pagrindą kūnui.

2. Įvertinkite savo fizines galimybes

Nors siūlome įvairių tipų ir kietumo čiužinius, žmonėms, turintiems specifinių ortopedinių problemų, rekomenduojame rinktis kietesnius, lateksinius arba spyruoklinius čiužinius. Susisiekite su mūsų specialistais – pasiūlysime ergonomišką, Jūsų fizinei būklei tinkamą čiužinį.

3. Atsižvelkite į savo svorį ir kūno tipą

 • Žmonėms, sveriantiems daugiau: jeigu Jūsų kūno svoris didesnis nei 100-120 kg, labai svarbu įsigyti čiužinį, kuris suteiks patikimą atramą kūnui, neleis „įkristi“ į čiužinį, nesideformuos. Per minkštas čiužinys gali pakenkti Jūsų stuburui, netinkamai paskirstyti kūno svorį ir lemti nuolatinius nugaros, pečių juostos, klubų skausmus. Verta rinktis kietesnius čiužinius (pavyzdžiui, spyruoklinius arba pagamintus iš natūralaus latekso). Jie tarnaus ne vienerius metus ir džiugins gera atrama bei amortizacija.
 • Žmonėms, sveriantiems mažiau: Jūsų svoris neviršija 100-120 kg? Tuomet turite platesnį pasirinkimą. Verta išbandyti vidutinio kietumo čiužinį, kuris turi vėsinančių savybių, yra elastingas, nesukelia spaudimo taškų. Puikus variantas – vidutinio kietumo spyruokliniai arba viskoelastiniai čiužiniai 160×200. Jeigu norite dar minkštesnio miego pagrindo, pasvarstykite apie minkštą čiužinį, pagamintą iš putų poliuretano. Jis idealiai prisitaiko prie kūno linijų, reaguoja į skleidžiamą temperatūrą ir suteikia šiltą, komfortišką poilsį.

4. Išbandykite čiužinį prieš perkant

Suprantame, kad norint įvertinti čiužinio kokybę, ne visada užtenka vien internetiniame kataloge pateikiamos informacijos. Kviečiame apsilankyti parduotuvėje ir išbandyti Jus dominantį čiužinį!

Kaip išsirinkti čiužinio audinį?

Ieškant patikimo čiužinio, atkreipkite dėmesį į čiužinio užvalkalo medžiagą. Šis audinys turi artimiausią kontaktą su miegančiuoju, todėl turi būti švelnus, tvarus, komfortiškas. Siūlome net 4 audinių tipus. Tai „Banga“, „Korys“, „Rudas perlas“ ir „Silver“. Aptarkime juos išsamiau:

 • „Banga“. Tai iš 100 proc. poliesterio pagamintas užvalkalas, kuris ypač rekomenduojamas nuo alergijų kenčiantiems žmonėms. Praktiškas, atsparus nusidėvėjimui audinys ir vienas pigiausių variantų. Audinys patikimai tarnaus skalbiant jį ne didesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje.
 • „Korys“. Patvarus trikotažinis audinys, su natūralios medvilnės pluoštu. Tinka žmonėms, kurie daug prakaituoja miego metu, nes yra laidus orui, greitai išgarina drėgmę. Audinį galima skalbti iki 60 laipsnių temperatūroje.
 • „Rudas perlas“. Audinį sudaro sintetinės ir natūralios medžiagos: 69 proc. poliesteris ir 31 proc. medvilnės pluoštas. Atsparus drėgmės kaupimuisi, tinka alergiškiems žmonėms. Apvalkalą skalbkite ne aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje.
 • „Silver“. Iš 55 proc. poliesterio ir 45 proc. medvilnės sudarytas audinys, kuris užtikrina optimalią oro cirkuliaciją, apsaugo nuo drėgmės ir pelėsio. Rekomenduojame skalbti vėsesniame, iki 30 laipsnių vandenyje.

Čiužiniai 160X200 išpardavimas – už dar palankesnę kainą!

Esame patyrę miego meistrai, o mūsų misija – suteikti Jums kuo didesnį komfortą ir nepriekaištingą poilsį tiek mintims, tiek kūnui. Jeigu ilsėtis norite nevaržomai, rekomenduojame čiužinius 160×200. Tai itin komfortiški, lietuvių gamybos čiužiniai, pasižymintis puikia ergonomika, ilga tarnavimo trukme ir patogumu. Skelbiame išpardavimą: šiuo metu čiužiniai 160×200 parduodami itin palankiomis kainomis ir yra prieinami kiekvienam!

Kviečiame apie unikalius ir modernius mūsų čiužinius sužinoti daugiau.

Kodėl verta rinktis 160X200 čiužinį?

 • Siūlome įvairių tipų čiužinius – pas mus galite įsigyti lietuviškus čiužinius kiekvieno skoniui: dideliems ir mažiems, vertinantiems minkštumą ir turintiems stuburo problemų. Siūlome minkštus, vidutinio minkštumo ir kietesnius čiužinius. Jie gali būti su kišenine spyruoklių sistema, kitaip vadinama „POCKET“ ar dviejų spyruoklių sistemomis – „MULTIPOCKET“. Taip pat galite rinktis itin komfortiškus ir populiarius viskoelastinius, putų poliuretano bei spyruoklinius čiužinius.

 • Miegas be rūpesčių – čiužiniai gaminami taip, kad puikiai amortizuotų judesius ir tolygiai paskirstytų miegančiųjų svorį. Tai reiškia, kad Jūs nejausite antrosios pusės judesių ar blaškymosi kitoje čiužinio pusėje ir išvengsite nemalonių prabudimų ankstyvą nakties valandą. Ergonomiška čiužinio sandara garantuoja puikią atramą kūnui, be jokių spaudimo taškų ir streso Jūsų raumenims bei sąnariams. Pamirškite prabudimą skaudančia nugara ar nutirpusiomis galūnėmis – mūsų čiužiniai garantuoja puikią kraujo cirkuliaciją, todėl rytą pasitiksite žvalūs ir puikiai pailsėję!

 • Lietuviška kokybės garantija – esame lietuviškas verslas, atidžiai reguliuojame ir prižiūrime visus gamybos procesus. Investuojame į pažangiausias čiužinių ir antčiužinių gamybos technologijas, todėl mūsų klientai gali džiaugtis moderniais, kokybiškais gaminiais itin palankiomis kainomis!

 • Draugiški sveikatai – kokybė yra didžiausias mūsų prioritetas, todėl čiužiniai kuriami ir gaminami galvojant apie natūralumą ir individualius klientų poreikius. Būtent dėl to jie pasižymi puikiu pralaidumu orui bei puikiu vedinimu. Mūsų čiužiniuose neužsilaiko drėgmė, jie apsaugoti nuo dulkių erkučių, tad tinka jautriam, į alergijas linkusiam organizmui bei patiems mažiausiems šeimos nariams!

 • Gamybai naudojamos ekologiškos medžiagos – mūsų parduotuvėje Jūsų laukia saugūs ir patogūs čiužiniai 160×200, pagaminti iš atsakingai atrinktų, natūralių medžiagų.

Pirkėjų geriausiai įvertinti 160X200 čiužiniai

Putų poliuretano čiužiniai

Už itin gerą kainą galite įsigyti šiuos 160×200 cm putų poliuretano čiužinius:

 • „Miglė“ – 17 cm aukščio čiužinys, kurio sudėtyje yra 3 cm elastingas putų poliuretanas ir net 13 cm storio orui pralaidaus viskoelastinio putų poliuretano sluoksnis. Jeigu vis dar nerandate gero čiužinio ramiam nakties miegui, neabejojame: su „Migle“ neprašausite.

 • „AMBER“ – 21 cm aukščio, vidutinio kietumo čiužinys. Putų poliuteranas maloniai priglunda prie kūno. Inovatyvus Memory foam porolonas tiksliai atkartoja kūno judesius, tačiau nesideformuoja. Čiužinyje sumontuotas 13 cm spyruoklių blokas puikiai amortizuoja kūną.

Spyruokliniai čiužiniai

Domina modernus spyruoklinis čiužinys pigiau? Jums tikrai patiks šie variantai:

„RELAX“ – produktas, kuris pateisina savo pavadinimą: gulint ant šio čiužinio atsipalaiduoti ir užmigti itin paprasta! Šis 22 cm aukščio, vidutinio kietumo čiužinys atlaiko spaudimą, tolygiai paskirsto svorį ir neįdumba, todėl tinka įvairaus sudėjimo žmonėms. Dar vienas „RELAX“ privalumas – jis yra hipoalergiškas, jame nesiveisia dulkių erkutės, todėl patiks net turintiems alergijų.

„VENUS“ – 21 cm aukščio čiužinys, kuris turi net 5 komforto zonas maksimaliam Jūsų patogumui. Puikiai tinka miegant tiek vienam, tiek dviese: „VENUS“ prisitaiko prie kūno, neperduoda judesių į kitą lovos pusę ir dovanoja saldų bei ramų naktinį poilsį.

Viskoelastiniai čiužiniai

Saldus miegas ir taisyklinga kūno padėtis už gerą kainą!

 • „Andora“ – kietesnis, bet ne mažiau patogus 15 cm aukščio čiužinys. Tinka visiems, tačiau ypač naudingas, jeigu patiriate kūno skausmus, skundžiatės nugaros, laikysenos problemomis. „Andora“ padeda palaikyti taisyklingą viso kūno padėtį, nesudaro spaudimo taškų. Užtikriname: atsibusite nejausdami skausmo, maudimo ir puikiai pailsėję!

Vis dar sunku apsispręsti? Kviečiame išsamiau susipažinti su „Relax čiužinių“ privalumais (susisiekus su mūsų konsultantais): pas mus rasite ne tik profesionalų patarimą ir pasaulinio lygio produktus, bet ir puikias nuolaidas. Netrukus įsitikinsite, kad čiužiniai 160×200 – išties puikus pasirinkimas poilsiui be jokių kompromisų!

DUK

1. Ar čiužiniai 160×200 nealergizuoja?

Jeigu kenčiate nuo alergijų, galite drąsiai rinktis mūsų čiužinius. Jų gamybai skiriamas ypatingas dėmesys, čiužinių sudėtyje nėra toksiškų, alergizuojančių užpildų ir kitų medžiagų, kurios gali suerzinti organizmą.

2. Kokio storio turėtų būti mano čiužinys?

Vieno atsakymo nėra. Optimalus 160×200 čiužinio storis arba aukštis priklauso nuo žmogaus fizinės būklės, svorio ir miegojimo įpročių. Siūlome 15 – 26 cm storio čiužinius, kurie suteiks gerą atramą ir komfortą miego metu.

3. Ar čiužinio pasirinkimui turi įtakos miego padėtis?

Tikrai taip. Jeigu miegate ant šono, verta rinktis minkštesnį čiužinį, pagamintą iš putų poliuretano arba kitų medžiagų, kurios padeda tolygiai paskirstyti svorį, išvengti spaudimo taškų.

Tuo tarpu žmonėms, kurie dažniausiai miega ant nugaros arba pilvo, labiau tinka kietesni čiužiniai. Jie suteikia gerą atramą, prilaiko nugarą.

4. Iš kokių medžiagų pagamintas čiužinys yra patogiausias?

Tai labai individualu. 160×200 čiužiniai galinami iš įvairių medžiagų, todėl pasižymi skirtingomis savybėmis. Pas mus rasite spyruoklinius, viskoelastinius, lateksinius, putų poliuretano čiužinius, kurie atitinka ortopedinius reikalavimus, yra patogūs ir ergonomiški.

Taigi, vieno atsakymo nėra. Čiužinio kietumas, storis, amortizavimo lygis turėtų būti pasirenkami pagal Jūsų fizinius poreikius ir sveikatos būklę. Jeigu sunku priimti sprendimą, kviečiame nemokamai konsultacijai – parinksime Jums tinkamiausią variantą.

5. Kaip tinkamai prižiūrėti čiužinį?

Kokybiški, iš tvarių, patikimų medžiagų pagaminti 160×200 cm čiužiniai nereikalauja išskirtinės priežiūros. Rekomenduojama reguliariai sukeisti čiužinio puses, kad jo dėvėjimasis būtų tolygus, nesideformuotų. Taip pat naudokite patikimą čiužinio apsaugą, įsigykite gerą antčiužinį, kuris suteiks papildomą pagrindą nugarai, apsaugos čiužinio medžiagas nuo dėmių, nešvarumų, alergenų.

Valant čiužinį, atsižvelkite į jo sudėtį ir gamintojo nurodymus. Nenaudokite agresyvių valiklių, kurie gali pažeisti čiužinio audinius.

6. Kiek metų galėsiu naudoti čiužinį?

Tarnavimo laikui daugiausiai įtakos turi keli veiksniai. Tai čiužinio kokybė, gamybai naudojamos medžiagos ir tinkama priežiūra. Mūsų parduotuvėje esantys čiužiniai išsiskiria savo ilgaamžiškumu. Tai aukštos kokybės gaminiai, kurie, tinkamai prižiūrint, gali tarnauti apie 7 – 10 metų ar dar ilgiau.

Meniu